Kevés
Kevés vagy, mint mókuspisi az erdőtűzben!
Kevés vagy, mint lócitromban a C-vitamin!
Kevés vagy mint ördögben a jóindulat!
Kevés vagy, mint mókuspisi az erdőtűzben!
Kevés vagy, mint lócitromban a C-vitamin!
Kevés vagy mint ördögben a jóindulat!
Amatőr golfosoknak mondták segítőik:
Golfos: Maga szerint javul a játékom?
Segítő: Határozottan, egyre közelebb üt a labda mellé.
Golfos: Mit gondol, meg tudom csinálni 5 ütésből?
Segítő: Előbb-utóbb...
Golfos: Maga a legrosszabb segítő a világon!
Segítő: Nem hiszem, uram. Túl sok lenne a legekből így egy rakáson.
Golfos: Ne nézze már állandóan az óráját! Eléggé zavaró!
Segítő: Ez nem óra - ez egy iránytű.
Golfos: Na, hogy tetszett a játékom?
Segítő: Nagyon jó volt, uram, de én személy szerint jobb szeretem a golfot.
Golfos: Nem gondolja, hogy vasárnap játszani bűn?
Segítő: Ahogy Ön játszik uram, az minden nap bűn.
Golfos: Ez a legrosszabb pálya, ahol eddig játszottam!
Segítő: Ez nem a golfpálya. Azt már egy órája elhagytuk!
Kevés vagy, mint matchbox-ban a gázolaj.
Akkora paraszt vagy, hogy a hátadra is búzatábla van tetováltatva!!!
Kár, hogy kiskorodban csörgő helyett nem kézigránátot adtak a kezedbe!
A legmenőbb hódító /és lekoptató/ mondatok slágerlistája:
- Elvigyelek?
- Nem olyannak nézel ki, mint aki elbírna.
- Kérsz egy italt?
- Komolyan gondolod, hogy a kapcsulatunk ennyire hosszú lesz?
- Az egyik modell-ügynökség fotósa vagyok. Éppen egy ilyen arcot kerestem, mint a tiéd.
- Plasztikai sebész vagyok. Én is éppen egy ilyen arcot kerestem, amilyen a tiéd.
- Tudod mi vagyok?
- Eunuch?
- Mit szólnál hozzá, ha a hajócskám a te kikötődben érne partot?
- Érdekes lenne, ugyanis nekem repülőterem van.
- Volt már dolgod valódi férfiakkal?
- Nem. És neked?
- Jó ez a szerkó, ami rajtad van.
- Igen. És rajtam is fog maradni.
- Megadnád a telefonszámod?
- Azt nem, de a körzetszámot szívesen.
- Szeretnélek újra látni.
- Majd küldök egy fényképet.
- Azt hiszem, nagyon boldoggá foglak tenni.
- Miért, máris elmész?
- Van bennem valami, amitől megőrülnek a lányok.
- Veszett vagy?
- Mi a baj? Bal lábbal keltél fel?
- Nem, azt már csak a fürdőszobában csatoltam fel.
- Megcsókolhatlak?
- Persze. De vigyázz, meg ne égessen a cigarettám.
- Mit szólnál hozzá, ha megkérném a kezed?
- Semmit. Nem tudok egyszerre beszélni és nevetni.