Disznóvágás a Facebook-on
Milyen a facebook-os disznóvágás?
- Bejelölöd a disznót, a disznó visszajelöl. Bejelölöd a böllért, a böllér visszajelöl. A böllér megböki a disznót.
Milyen a facebook-os disznóvágás?
- Bejelölöd a disznót, a disznó visszajelöl. Bejelölöd a böllért, a böllér visszajelöl. A böllér megböki a disznót.
- "A Facebook az egy ilyen számítógépes szakácskönyv. Anyu, mikor süt vagy főz valami finomat, akkor mindig azt mondja, hogy várjatok, először lefotózom, mert felteszem a Facebookra."
- "Anya azt mondta, hogy lefotóz, ne mozduljak, mert utána feltesz a Facebookra. De végül nem is tett fel, csak nyomkodta a telefonját, én meg álltam a kertben."
1. Wikipedia: Én mindent tudok!
2. Google: Nekem mindenem megvan!
3. Facebook: Én mindenkit ismerek!
4. Internet: Nélkülem ti nem értek semmit!
Áramszolgáltató: Csakugyan?
- Miért nincsenek vámpírok a Facebook-on?
- ???
- Mert nem tudnak magukról fényképet csinálni a fürdőszobatükör előtt állva.
Olyan kövér vagy, hogy két IWIW-profilba férsz csak bele!
A Facebook olyan, mint egy börtön. Csak üldögélsz, vesztegeted az időd, lesz egy profilképed, írogatsz a falra, és közben megböködnek olyan fickók, akiket nem is ismersz igazán.
Tudni szeretnéd, mit jelent valójában a facebookos posztjaid alatt a lájkok száma?
0 lájk - Nincsenek barátaid
1 lájk - A saját bejegyzéseidet lájkolod
2 lájk - Az anyukád is lájkolja a bejegyzéseidet
2-5 lájk - Megpróbálsz okosnak látszani azzal, hogy belinkelsz egy komoly újságcikket, és odaírod mellé, hogy "hát igen, ez elég jól összefoglalta a lényeget"
5-10 lájk - Saját magadról posztoltál fotót
10-15 lájk - Saját magadról posztoltál fotót, nyaralás közben, egy híres turistalátványosságnál
15-20 lájk - Félmeztelen fotót posztoltál magadról
20-25 lájk - Vicces dolgot posztoltál
25-50 lájk - Politikával kapcsolatos dolgot posztoltál
50-75 lájk - Vicces dolgot posztoltál, amit valójában egy humoristától loptál
100-200 lájk - Van kutyád
200-300 lájk - A kutyád elpusztult
300-350 lájk - Eljegyeztétek egymást a csajoddal/pasiddal
350-400 lájk - Szakítottatok a csajoddal/pasiddal
400-450 lájk - Valami nyálas-vallásos dumát posztoltál, és megkérted az idősebb rokonaidat, hogy osszák meg a saját Facebook-falukon
500-1000 lájk - Te vagy a legmenőbb csaj a gimiben!
1000-10000 lájk - Általánosba jársz és "Utálom a házi feladatot" Facebook-csoportot vezetsz
10000-1000000 lájk - Megosztottál valamit a KecskeFészekről.
A Facebook olyan, mint a hűtőszekrény. 15 percenként kinyitogatod, és mindig ugyanaz van benne.
A tanár Széchenyiről mesél.
- Gyerekek! Széchenyi István hatalmas összeget áldozott a Lánchídra.
Zolika beszól:
- Miért nem vett inkább egy 3D házimozit?
- Zolika nem is ismerted Széchenyit!
- Miért? Fent van az iwiwen?