Rendőr viccek
A különbség
- Mi a különbség a majom és a rendőr között?
- Az, hogy a majom egy hülyéskedő, okos állat, és a rendőr pedig egy okoskodó, hülye állat.
Két rendőr sétál az utcán és az egyik bele
Két rendőr sétál az utcán és az egyik bele esik egy nyitott kanális aknába. A másik nagy nehezen ki húzza,mire az első azt mondja: Milyen szerencse, hogy a tető nem volt a kanálison, mert akkor, hogy jöttem volna ki.
Probléma megoldva
Egy férfi feljelentést tesz a rendőrségen.
- A szomszédom udvarán tíz köbméter fa van.
- De uram, ez nem büntetendő.
- De ő Ausztriából hozta.
- Ez még mindig nem büntetendő.
- De a fában aranyat csempésztek be az országba.
Erre már felfigyel a rendőr és azonnal szervezni kezdi az akciót.
Ezután a férfi közben átszól a szomszédjának:
- Szevasz Bélám! Megrendeltem neked a favágást. Azt hiszem ugyanaz a társaság lesz, amelyik tavasszal felásta a kerted
Két rendőrjárőr sétál éjjel az utcán. Az
Két rendőrjárőr sétál éjjel az utcán. Az egyik meglát a földön egy összetaposott papírlapot, felveszi.
- Mi az?
- kérdezi a társa.
- Végrendelet.
- És miért van ilyen szörnyű állapotban?
- Nem látod? Megtámadták!
Óra
Rendőrök bevetés előtt időt egyeztetnek:
- Na emberek, a pontos idő 11:48, akiknek digitális órájuk van azoknak vonal, vonal, kisszék, hóember.
Fény
A rendőrök elhatározzák, hogy felfedezik, hová tűnik a fény, ha kikapcsolják a lámpát.
Tehát be a sötétkamrába, visszaszámlálás 10-től, majd kikapcs.
Az összes rendőr keresi az eltűnt fényt.
És keresik... Még mindig keresik... Egyszercsak az egyik jön nagy izgatottan:
- Fiúk, megtaláltam! A hűtőben van!
Gyanú
Egy nő kopog be a magánnyomozói irodába.
- Kérem, nekem szörnyű gyanúm van. A férjem megcsal. Kérem, állítsák rá a leggyengébb nyomozójukat.
- Miért pont a leggyengébbet?
- Mert nem akarom, hogy a gyanúm beigazolódjon.









