Rendőr viccek

Probléma megoldva

Egy férfi feljelentést tesz a rendőrségen.
- A szomszédom udvarán tíz köbméter fa van.
- De uram, ez nem büntetendő.
- De ő Ausztriából hozta.
- Ez még mindig nem büntetendő.
- De a fában aranyat csempésztek be az országba.
Erre már felfigyel a rendőr és azonnal szervezni kezdi az akciót.
Ezután a férfi közben átszól a szomszédjának:

- Szevasz Bélám! Megrendeltem neked a favágást. Azt hiszem ugyanaz a társaság lesz, amelyik tavasszal felásta a kerted

187 pont

Óra

Rendőrök bevetés előtt időt egyeztetnek:
- Na emberek, a pontos idő 11:48, akiknek digitális órájuk van azoknak vonal, vonal, kisszék, hóember.

845 pont

Fény

A rendőrök elhatározzák, hogy felfedezik, hová tűnik a fény, ha kikapcsolják a lámpát.
Tehát be a sötétkamrába, visszaszámlálás 10-től, majd kikapcs.
Az összes rendőr keresi az eltűnt fényt.
És keresik... Még mindig keresik... Egyszercsak az egyik jön nagy izgatottan:
- Fiúk, megtaláltam! A hűtőben van!

168 pont

Gyanú

Egy nő kopog be a magánnyomozói irodába.
- Kérem, nekem szörnyű gyanúm van. A férjem megcsal. Kérem, állítsák rá a leggyengébb nyomozójukat.
- Miért pont a leggyengébbet?
- Mert nem akarom, hogy a gyanúm beigazolódjon.

67 pont
1 2 3 4 5 6...