Szerintem a répának jó hatása van a látásra
- Szerintem a répának jó hatása van a látásra
- Ezt miből gondolod?
- Láttál már szemüveges nyulat?
- Szerintem a répának jó hatása van a látásra
- Ezt miből gondolod?
- Láttál már szemüveges nyulat?
- Azt ígérted, hogy délre itthon leszel!
- Még a fotólaborban vagyok. Meg kell várnom a képelőhívást.
- Most azonnal gyere haza, különben megpofozlak!
- Na végre! Indulok!
- Egy néger és egy fehér egyszerre ugranak le a fáról. Ki ér le előbb?
- Ki?
- A fehér, mert a négert megállítja a kötél.
- Maga nagyon büdös. Lezuhanyozna?
- Maga egy zuhany.
- Köszönöm.
- Elromlott a laptopom. Tudnál adni egy csere Mac-et?
- Ott van a kezedben.
Amikor érzed, hogy a csaj a szokásosnál nedvesebb, aztán felkapcsolod a villanyt
- Timi nagyon bejön nekem, de nem merek odamenni hozzá.
- Ugyan már! Semmit nem veszíthetsz. Mi lenne, ha rámennél a holnapi bulin?
- Csupa morzsa lenne a fejed.
- Azt a bögrét nem úgy kell fogni, hanem így
- Tudom. Igyekszem.
- Mikor szakítottunk?
Két hónapja van bérletem a fitneszterembe és egy grammot nem fogytam. Holnap személyesen fogok odamenni, megnézem, mi a gond.
- Te mivel foglalkozol?
- Lelkész vagyok.
- Lel. Én is.
Láttam egy négert átmenni az úton, kezében egy TV-vel. Azon gondolkodtam, hogy talán az enyém.
Aztán rájöttem, hogy az enyém otthon fényesíti a cipőimet.