Szeretnék a szomszéd csajjal beszélgetni
- Szeretnék a szomszéd csajjal beszélgetni. Állítólag szereti a zöldségeket, lehet, hogy viszek neki valamit.
- Jó ötlet! A sóska kiváló ok, csak kóstolja meg!
- De még nem is vettem feleségül..
- Szeretnék a szomszéd csajjal beszélgetni. Állítólag szereti a zöldségeket, lehet, hogy viszek neki valamit.
- Jó ötlet! A sóska kiváló ok, csak kóstolja meg!
- De még nem is vettem feleségül..
Egy süllyedő hajón nagy az idegeskedés, csak egy ember ül nyugodtan. Az egyik utas elismerően:
- Uram, ön nem fél?
- Nem az én hajóm!
A fiú az apjának.
- Apa, hoztam egy 4-est.
- Miből?
- Egy kettesből és két egyesből.
- Mi a legszebb a női testen?
- A férfi!
- Miből veszi észre az indián, hogy kiszáradt a folyó?
- ???
- Porzik utána a kenu
A sztriptízbárban kijön a színpadra egy nő, és elkezd táncolni. Amikor befejezi a műsort, egy férfi felpattan, és hangosan tapsolva kiabálja:
- Gratulálok, hölgyem, nagyon jó volt! Csak így tovább!
Az előtte ülő hátraszól:
- Ugyan, maradjon már! Másnak is tetszett, mégsem csinál ekkora handabandát!
Második műsorszám: kijön két táncosnő, és egy páros számot adnak elő. Amikor befejezik, az iménti férfi ismét felpattan, és hangosan kiabálva nyilvánítja ki tetszését. Az előtte ülő ismét csendre inti.
A következő számnál három nő jön elő, és szuper érzéki táncot mutatnak be.
Emberünk ezúttal csendben marad. Az előtte ülő gúnyosan odaszól neki:
- Na, mi van? Hol marad a tetszésnyilvánítás?
- Hát, ha jól látom, akkor a hátadon...
Egy lány a munkahelyén elmesélte a kollégáknak, hogy eljegyezték. A munkatársak mindenféle tanáccsal látták el, egyikük megjegyezte:
- A házasságban az első tíz év a legnehezebb.
- Mióta vagy házas? - kérdezte a lány.
- Tíz éve!
Egy szőke nő túl gyorsan hajt, meg is állítja egy rendőr. A rendőr udvariasan mondja a nőnek:
- Hölgyem, láthatnám a jogosítványát?
Erre a szöszi:
- Nem értem magukat, rendőröket. Igazán együttműködhetnének egymással. Tegnap egy kollégája elvette a jogosítványomat, most meg maga azt kéri, hogy megmutassam!
Pistikét és Mórickát megkérdezi a tanító néni:
- Pistike, te mi leszel felnőtt korodban?
- Rendőr.
- Az szép szakma. És te Móricka?
- Én bűnöző leszek.
- Miért pont bűnöző?
- Hogy együtt játszhassak Pistikével!