A vadász használja a puskáját
GIF
564 pont
Első:
- Hol alszanak az álmos bitek?
- A hálókártyán.
Második:
- Miért jó a Protoss légierő?
- Mert Corsair-ű.
- Doktor úr, mostanában nagyon feledékeny vagyok!
- Mióta?
- Mit mióta?
- Mit csinál a magyar ember, ha sok pénzt akar keresni?
- Tocsik.
Pistikének szól az anyja:
- Kisfiam, ne vesd le a cipőd!
Mire Pistike:
- Hihihi hahaha...