További viccek:
Este a tanyán a férj ujságot olvas, majd...
Este a tanyán a férj ujságot olvas, majd egyszercsak megszólal:
- Te asszony, tudtad, hogy az ember az egyetlen faj a földön, ahol a nõsténynek is van orgazmusa?
- Próbald csak ki! - kap az alkalmon a feleség.
A férj erre kimegy. Egy óra múlva lihegve, csapzottan jön vissza.
- Hát, a tehénnek, a kecskének és a birkának tényleg nem volt. A disznóban nem vagyok biztos, mert az végig visított...
Fejlődés?
Az USB az USA továbbfejlesztett változata?
Drágám...
Férj a feleségnek:
- Drágám, te sosem mondod, hogy mikor jó neked az ágyban....
- Már hogy mondanám, ha te olyankor ott sem vagy!
Kicsi kocsi.
A lány mondja a fiúnak:
- Ha te egy igazi úriember volnál, nem csinálnál velem ilyet a hátsó ülésen!
Erre a fiú:
- Ha te pedig úrilány volnál, akkor nem beszélnél teli szájjal!
Lábak
- Miért van a férfiaknak lábuk?
- Hogy az agyuk ne ütődjön folyton a földnek...
Krumpli
Kohnnak és Grünnek egymással szemben van egy zöldséges boltja. Egy napon Kohn kiírja a táblára hogy "Krumpli 10 FT".
Meglátja ezt Grün, ő is kiírja. Másnap Kohn kiírja hogy: "Krumpli 9 FT". Grün is kiírja.
Így megy ez napokon keresztül mikor már Kohn azt írja ki hogy: "Krumpli 3 FT".
Ekkor Grün átmegy Kohnhoz:
- Te Kohn, hagyjuk ezt abba mert így mind a ketten tönkremegyünk.
- Csak te, Grün komám!
- Miért??
- Hát mert nekem nincs krumplim!
Szása és Iván
Szása és Iván mennek a sivatagban. Egyszer csak kergetni kezdi őket egy oroszlán. Futás közben odaérnek egy piramishoz. Szása felszalad a piramis tetejére, Iván meg az oroszlán kergetőznek a piramis körül. Szása lekiált Ivánnak:
- Hé,te, mindjárt elkap, gyere fel te is!
- Nyugi, már három körrel vezetek!
Tengerészek....
- Miért van lapos homlokuk, és elálló fülük a tengerészeknek?
- Mert minden reggel a fülükhez tartják kezüket: "Mi ez a zúgás?" Aztán a homlokukra csapnak: "Ja, a tenger!"





