ÁMEN

A pap mise után hivatja Pistike apukáját.
- Igen atyám? - szól az apuka.
- Nagy gond van a fiával. Próbálja neki elmagyarázni, hogy a misebor után azt kell mondani, hogy ÁMEN nem pedig azt , hogy ez MARHA FINOM VOLT, MÉG EGY KÖRT, DE EZT ÉN FIZETEM - hangzik a válasz.

453 pont

További viccek:

Székely parasztbácsi telefonál a rádió...

Székely parasztbácsi telefonál a rádió kívánságmûsorába:
- Találtam egy pénztárcát, benne van 30.000 forint, 500 dollár és 30.000 euró. - mondja a bácsika.
- Ez igen gratulálok, más nincs benne?
- De egy névjegykártya, valami Kovács. Na, ennek a Kovácsnak szeretnék küldeni egy számot.

- Mi az?

- Mi az? A sarokban egy kupac szén, és kormos fémdarabok?
- ???
- Mozgássérült gyerek lakástûz után.

Sörszagot érez

- Mit csinál a rendes háziasszony, ha sörszagot érez?
- ???
- Bekapcsolja a tv-t, átvált a sportcsatornára és szabályos időközönként az mondja: "Egészségedre drágám!"

Apáca

Ki az abszolút apáca?

Akinek a nagyanyja is az volt!

Vasaló

Hazamegy a férj, szőke felesége bűntudatosan megy elé:
- Ne haragudj, drágám, de ki akartam vasalni a nadrágodat, véletlenül rajta felejtettem a vasalót, és egy nagy lyukat égettem a szárába.
- Ne is törődj vele - mondja a férj. - Van még egy ugyanolyan.
- Igen, ez nekem is eszembe jutott - mondja büszkén a feleség - abból foltoztam be a kiégetett lyukat!

A vő öröme

- Hogy van az anyósod, pajtás?
- Pompásan!! Olyan rekedt hogy csak suttogni tud.

Ki vezeti?

Egy férfi autózik a városban, mellette ül a felesége, a hátsó ülésen pedig az anyósa. A két nő folyamatosan beleszól a vezetésbe. "Túl gyorsan mész" - mondja a feleség, "Ne menj át a másik sávba" - mondja az anyós...
A férfi egyszer csak lefékez, és dühösen felkiált:
- Na most már elég legyen! Döntsétek már el, ki vezeti ezt a rohadt autót. Te, vagy az anyád?

Két részeg tántorog hazafelé...

Két részeg tántorog hazafelé hajnalban. Mennek-mennek, mire megszólal az egyik:
- Jön föl a nap.
Mire a másik:
- Mér, azt is ittunk?