További viccek:

Északi-sark

Két rendőr beszélget.
- Vajon miért van az Északi-sarkon állandóan hó és jég? - tűnődik az egyik.
- De buta vagy! - mondja a másik. - Hát azért, hogy a Föld tengelye nehogy túlmelegedjen forgás közben.

Bordélyban

A nyolcvan éves Pista bácsi becsoszog a bordélyba, és odaszól a madamnak:
- Ma nagyon fickósnak érzem magam, egy húszéves lánykát akarok!
- Ugyan már, kérem! - feleli a nő. - Maga rég túl van már ezen!
- Túl vagyok? Akkor hol kell fizetni?

Nem túl higiénikus

Egy férfi borotválást kér a borbélynál. A borbély, hogy jobban kifeszüljön a bőr az arcán, ad neki egy fagolyót:
- Vegye ezt a szájába, akkor sokkal szebben tudom borotválni.
- Rendben. - feleli a vendég és berakja a golyót a szájába, majd teli szájjal megkérdezi:
- És mi van akkor, ha véletlenül lenyelem?
- Semmi gond. - feleli a mester - Majd holnap visszahozza, ahogy mások is...

Lenyelte a tollat

- Halló, Doktor úr? A kisunokám lenyelte a tollamat.
- 5 perc múlva ott leszek. - mondja a doki.
- És addig mivel írjak, ceruzával?