További viccek:

Közbizonytalanság

Két barát beszélget:
- Szörnyű, hogy romlanak az erkölcsök! - Panaszkodik az egyik.
- Miért, mi történt?
- Képzeld, tegnap a villamoson bedugtam a kezem valakinek a zsebébe, és a pimasz alak képes volt lehúzni a gyűrűmet az ujjamról!

Hittan

Mennek haza az első hittanóráról a gyerekek.
- Te, szerinted tényleg létezik az Ördög? - kérdi egyikük elgondolkodva.
- Á, emlékszel még a Télapós dologra? Szerintem az Ördög is csak a te faterod.

Íjász-versenyen:Első versenyző céloz, - ló,

Íjász-versenyen:
Első versenyző céloz, - ló, - az apród fején lévő almát telibe találja.
Vastaps.
Íjász meghajol:
- I´m Robin Hood
Második versenyző céloz, - ló, - az apród fején lévő almát telibe találja.
Vastaps.
Íjász meghajol:
- I´m Wilhelm Tell
Harmadik versenyző céloz, - ló, - az apród összeesik...
Vastaps elmarad...
Íjász meghajol:
- I´m sorry...

A parancsnok és az őrmester

A parancsnok hívatja az őrmestert:
- Készüljön rá, holnap fogadás lesz és jön maga is!
- Ennek nem örülök, mert már csak hat fogam van.