- Képzeld, van két ikerlányom!
- Képzeld, van két ikerlányom!
- Ez nagyszerű! Hogyan különbözteted meg őket?
- Az anyajegyük alapján. A barnának a jobb kezén, a szőkének a bal kezén van az anyajegy.
- Képzeld, van két ikerlányom!
- Ez nagyszerű! Hogyan különbözteted meg őket?
- Az anyajegyük alapján. A barnának a jobb kezén, a szőkének a bal kezén van az anyajegy.
- Mi nagyobb egy smacinál?
- Egy smedve.
- A betörő miért visz magával festéket, mikor be akar törni valahová?
- Azért hogy elhúzza a csíkot.
- Miért nincs a halnak haja??
- Mert sohasem tudná megszárítani!
- Mi az, piros és nagyon lassan folyik?
- Csigavér.
- Hogyan döntötték el a nepáliak, hogy mi legyen az országuk neve?
- Megbeszélték, hogy bármi lehet, csak Ne Pál legyen!
- Hogy jön ki a néger a Vörös-tengerből?
- Vizesen!
- Mivel lehet Kipu-t fogni?
- Hát Kipu-fogóval!
Két kutya megy az utcán. Megszólal az egyik:
- Te, ez nem a Vágó István háza?
- De.
- Megjelöljük?
- Mi a legfeleslegesebb találmány a világon?
- A villanyírógép. Mert ki látott már szőrös villát!?!?
- Mit tettek a jobbágyok régen, ha templomot akartak a szántó közepére?
- Keresztet vetettek.