Résen

Egy kerékpárverseny mezőnye épp két rendőr mellett halad el. Mire az egyik rendőr megszólal:
- Fiúk fiúk, sorba fog ez kerülni.... 27 bicikli, lámpa nélkül!

420 pont

További viccek:

- Miért prédikálja az eszkimó pap, hogy...

- Miért prédikálja az eszkimó pap, hogy a pokolban mínusz 120 fok van?
- Mert ha azt mondaná, hogy a pokol egy forró katlan, minden eszkimó öngyilkos lenne, hogy végre oda juthasson felmelegedni.

Képeslap

Szőke leányzó bemegy az ajándékboltba, és elkezdi a képeslapokat nézegetni. Az eladó odamegy hozzá, és megkérdi:
- Segíthetek valamiben?
- Igen, tud adni olyan képeslapot, amit a szerelmesének szokott küldeni az ember?
- Hogyne, van egy olyan szövegű, hogy: "Életem egyetlen férfijának".
- Nagyon jó, kérem az egész dobozzal!

Jézus

Megy a bakter a sínek mellett, mikor megszólal egy hang:
- Térj meg, fiam!
- Mi a fene! - tovább megy.
Hang:
- Fiam, térj meg hozzám!
- Ki az?
Észreveszi, hogy a közeli váltóból jön a HANG.
- Mi az, ki vagy te?
- Én vagyok Jézus Krisztus, Isten fia. Khmm. Meg váltó.

A döglött nyúl esete

Fazon leköltözik vidékre a németjuhász kutyájával. A szomszédja nagy nyúltenyésztő. Összebarátkoznak, nyúltenyésztő mutatja a hősünknek a legértékesebb öreg bak nyulát, ez mindenféle díjat nyert, felbecsülhetetlen érték. Egy reggel látja a fazon, hogy jön át a kutyája a szomszédból, szájában a díjnyertes nyúl döglötten, tök mocskos, földes, stb. Fazon nem akar összeveszni a szomszédjával, szépen lemossa a döglött nyulat, hajszárítóval megszárítja, olyan mint új korában. Szépen becsempészi a döglött nyulat a ketrecébe. Később látja a fickó, hogy a szomszéd ül az udvaron és nagyon magába van roskadva.
Kérdi, hogy mi a baja.
- Megdöglött a díjnyertes baknyulam.
- Hát ez szomorú.
- Az semmi! Eltemettem a kert végében, most meg megint itt van a ketrecében!!!

Reggel leültem és próbáltam hajtogatni a

Reggel leültem és próbáltam hajtogatni a fogaimat, de valahogy nem ment.
Azt hiszem hétvégén nem indulok a fogathajtó versenyen....

Ajánlat

- Van valami ajánlása a régi munkahelyéről?
- Igen. Azt ajánlották, hogy sürgősen nézzek új munkahely után.

105

Tűzoltók rádióforgalma:

- A tüzet jelző személyt nem találtuk otthon, mert kapálni ment.

- Miért nem értetek oda hamarabb mikor a nő kiugrott?
- Hogyne! Hogy ránk essen!

- Jelentem, a rendészek segítsége ellenére az egység megtalálta a tüzet.

- A fecskendőtök mögött ég a gaz. Úgy néz ki, mintha a fecskendőtök égne.
-Jaj istenem!

Boltban

Boltban:
- Elnézést, kártyával lehet fizetni?
- Persze.
- Jó, akkor tud visszaadni egy ászbol és egy királyból?