További viccek:
Két jóbarát megy az utcán. Megkérdi az...
Két jóbarát megy az utcán. Megkérdi az egyik:
- Ha volna két szuper Mercedeszed, full extrával, két teljesen egyforma, az egyiket nekem adnád?
- Tudod harminc éve ismerjük egymást, jó barátok vagyunk, persze hogy odaadnám!
Mennek tovább, kis idõ múlva újra jön a kérdés:
- Komám, ha volna két szuper jachtod, teljesen egyformák, minden kényelemmel, luxussal ellátva, nekem adnád az egyiket?
- Tudod, régen ismerjük már egymást, a gyerekeim keresztapja vagy, hogyne adnám!
Mennek tovább, hamarosan újabb kérdés:
- Barátom, ha volna két TV-d...
- Állj, te tudod, hogy két TV-m van!
Koccintsunk csak!
- Tudod-e, hogy a nőnek miért van 2 melle?
- ???
- Ha ikrei vannak, koccinthassanak.
- Miért nem végezte el Kukorica János a 8...
- Miért nem végezte el Kukorica János a 8 általánost?
- ???
- Mert lemorzsolódott.
Hasonlít......
- Mama, a Géza már nem szeret engem!
- Ezt meg honnan veszed?
- Tegnap azt mondta, hogy kezdek rád hasonlítani...
Megismerni a székelyt
- Miről ismerik meg a székelyt a budapesti vidámparkban?
- Bicskával eszi a vattacukrot.
Zöldségesnél...
Szőke nő:
- Kérek 4-5 kg barackot és 40-50 kg dinnyét.
Zöldséges:
- Akkor négy VAGY öt kg barackot és 40 VAGY 50 kg dinnyét kér?
Szőke nő:
- Igen, 4 vagy 5 kg barackot és 40 vagy 50 kg dinnyét..
Jogosítvány
Idős férfi jelentkezik, hogy jogosítványt szeretne. Kérdi tőle az oktató:
- De uram, 80 évesen minek magának jogosítvány, amikor egész életében jól elvolt nélküle?
- Tudja, a múltkor hallottam, hogy egy autó nagy sebességgel felrohant a járdára, és elütött egy politikust. Akkor bevillant a fejembe: "Úristen, ez akár én is lehettem volna!". De hát sajnos jogosítvány nélkül ez lehetetlen!
Nevelés nyuszikáéknál
A nyuszigyerek sírva megy haza. Az apja megáll elötte, feltűri karjain az inget és így szól:
- Ki bántott fiam?
- A medve! - szipogja a kisnyuszi.
Az apja lehúzza a karjain az inget és így szól:
- Te bajod! Miért kötekedtél vele?





