Közlekedés viccek

Az amerikai, a japán és az orosz...

Az amerikai, a japán és az orosz motorbalesetet szenvednek. Bekerülnek a korházba. Az orvos bemegy a japánhoz és kérdezi:
- Magával mi történt?
- Menni Yamaha. Menni kétszáz. Jönni fa. Bumm.
Bemegy az amerikaihoz és kérdezi:
- Magával mi történt?
- Menni Honda. Menni kétszáz. Jönni szalagkorlát. Bumm.
Bemegy az oroszhoz és kérdezi:
- Magával mi történt?
- Menni Simson. Menni negyven. Többiek elhúzni kétszáz. Azt hinni állni. Leszálni. Bumm.

1 061 pont

Vidéki állomáson kérdi egy ember a...

Vidéki állomáson kérdi egy ember a vasutastól:
- Mondja, mikor jön erre a következõ vonat Budapest felé?
- A gyorsvonat öt perc múlva érkezik, a személyvonat pedig másfél óra múlva. Én mégis azt tanácsolnám, hogy a személlyel menjen!
- Miért? Az lassabb is, késõbb is jön!
- Igen, de a gyorsvonat nem áll meg nálunk!

730 pont
1 2 3 4 5 6...