Hogy hívják a kínai cigarattaárust:Nincsen
Hogy hívják a kínai cigarattaárust:
Nincsen csak csikk!
Hogy hívják a kínai cigarattaárust:
Nincsen csak csikk!
A hód a kezében egy marihuánáscigivel élvezkedik a parton. Odamegy hozzá avidra.
-Szia hód! -Mit csinálsz?
-Fogd meg ezt,szívj bele, ússz el a túlsó partra, és fújd ki a füstöt!
-Nagyon jó!
-Hát jó, a vidra beleszív, elúszik a túlsópartra és találkozik a vizilóval.
-Mi az ott a kezedben vidra?
-Marihuánás cigi. Nagyon jó!
-Kitőlkaptad? - kérdezi a viziló.
-A hódtól. Ott van atúlparton.
A viziló átúszik a túlpartra, mire a hód.
-Fújd ki vidra! Fújd ki!!!
Két skót ül a téren, a padon. Azt mondja az egyik:
- Te, Johnny, kínálj meg egy cigarettával!
- Nincsen nálam - feleli a másik.
- Hát jó, akkor rágyújtok a magaméból. De holnap megadod!
Nyuszika beállít a vasútállomásra:
-Kezit csókolom bakterbácsi, kéremszépen adjon egy cigit!
-Nem nyuszika, kicsi vagy még ehhez, nem lehet.
-Na de bakterbácsi, nagyonszépenkérem tessék adni egy szál cigarettát!
-Nem nyuszika, nem adhatok még neked.
-De bakterbácsiiiiiiiii, tessék már adni csak egy szálat.
-Na jó nyuszika itt van.
Nyuszika meggyújtja, beleszív, kifújja a füstöt, majd:
-Na mi van köcsög, asszed, te vagy itt a bakter?
Móricka cigizik az óvoda WC - jében, odamegy az óvónéni:
- Móricka mit csinálsz?
- Cigizek!
- Szabad ezt?
- De hát én már basztam is!
- Mikor?
- Nem tudom, részeg voltam...
Egy börtöncellában együtt ül a narkós, a tűzoltó és a szadista. A narkós sóhajtva mond-ja: - De jó lenne egy marihuánás Cigit elszívni!
Mire a tűzoltó:
- Azután eloltani.
A szadista:
- A homlokodon.