Két virág beszélget:- Szeretsz?

Két virág beszélget:
- Szeretsz?
- Szeretlek.
- Akkor szóljunk a méhecskének!

353 pont

További viccek:

Dínó

Az egyik vasárnap elromlott a WC-nk. Mivel hétvégén nagyon nehéz szerelőt találni, nekiálltam, hogy majd magam megjavítom. Szétszereltem az egészet, lenyúltam a csatorna-lefolyó nyílásba, és előhúztam egy rózsaszín dinoszauruszt, az ötéves fiam játékát. "Ez okozta hát a dugulást!" - kiltottam fel megkönnyebülve, és hozzáfogtam, hogy visszaszerelem a kagylót a helyére. Miután jól meghúztam minden csavart, és ellenőríztem a szigetelést, megjelent az én drága kisfiam az ajtóban, és rámutatott a földön fekvő dínóra:
- Jaj, de ügyes vagy, apa! Ugye, a zöldet is megtaláltad?

Színházjegy

A színházigazgatónak beszámol a titkára:
- Direktor úr, az első három előadásra nincs jegyünk.
- Máris elkelt mind? Hurrá!
- Nem, nem szállította le a nyomda.

Jajj a fejem.

Kriszti megütötte a fejét, és sírdogál.
- Ugye, otthon beborogassátok? - nyafogta.
- Igen, de nem "gassátok", hanem "gatjátok" - mondja az anyuka. Krisztára mintha adtak volna egy kis hangerőt.
- Nem! Nem akarom, hogy gatyával, inkább valami más ruhával!

A kertész és a szélmalom

- Miben hasonlít egymásra a kertész és a szélmalom?
- ???
- Abban hogy mind a kettő bepörög ha megfújják a lapátját.

Festő felesége

Két régi barátnő találkozik:
- Na milyen a házasság egy szürrealista festővel?
- Nagyon jól megvagyunk. Ő fest, én főzök, aztán próbáljuk kitalálni, ki mit alkotott.

Apaság

A székely legény hazaviszi leendő feleségét, hogy bemutassa szüleinek, mire az apja a fülébe súgja:
- Ne vedd el fiam, tőlem van.
Legközelebb beállít a fiú egy másik lánnyal, az apja megint a fülébe súgja:
- Ne vedd el fiam, tőlem van.
Egy idő után a fiú beállít egy újabb lánnyal, mire az apja megint félrevonja:
- Ezt se vedd el fiam, ez is tőlem van.
Az anyja nem bírja tovább szó nélkül, magához inti a fiát:
- Fiam, vedd el bármelyiket, te sem apádtól vagy...

Nádi farkas

- Mi ez a borzalmas üvöltés az ajtónk előtt? - kérdezi rémülten az asszonyka.
- Alighanem egy nádi farkas - válaszolj a férj.
- De hiszen errefelé nincs is nád!
- Azért üvölt!!!

Durva

Ezeket a kiírásokat fotók alapján írtam le, a kiírások valósak!

Kedves kutyás lakótárs, ki a liftben sz@ratod ebedet!
Piszkos lett a cipőm, szerencsére az olcsóbb volt rajtam, de szerintem ez is többe került, mint a te iskoláztatásod.
Kérlek próbálj meg felelőséggel kutyát tartani, ha nem megy, ajándékozd el (neki is jobb lesz)!
Ha ragaszkodsz hozzá, és már nem tudsz kultúrálodni, költözz tanyára, vájogba, "fődpadlósba", az az igazi, még lift sincs!
Köszönöm!

Szeretnék gratulálni, annak a mocskos gerictelen féregnek, aki ellopta a 4. emeletről a virágokat!
Remélem, hogy anyádnak vitted a temetőbe!!!


Nyílt levél annak a szemét tetűnek, aki tegnap este megzabálta a kajámat!
Ha véletlenül azt hiszed, hogy az ebédlőben lévő hűtőkben a Máltai Szeretetszolgálat lerakata van, vagy valamilyen ingyen konyha, akkor tévedsz.
Oda azok az emberek rakják a kajájukat, akik később meg szeretnék enni, nem pedig éhen végigdolgozni 12 órát.
Esetleg édesanyád nem tanított meg alapvető emberi értékekre?
Sajnos Isten nem volt kegyes hozzám, mert ha akkor csíplek el, amikor a táskámból veszed ki az ennivalómat, akkor a fejedet biztos belenyomom vagy háromszor a mikroba (az ajtó kinyítása nélkül) utána meg a hűtő ajtóba, már csak az egyensúly miatt.
Legjobban annak örülnék, ha nem olvasnád ezt a levelet, hanem valamelyik megyei kórházban próbálnák kimosni belőled a sz.rt, mert megfeküdte a gyomrodat a tegnapi vacsora.
Ha megsértettelek volna bármivel is, adj elérhetőséget személyesen kérek elnézést.