Hatalmas viharban, csenget az anyós. A veje...

Hatalmas viharban, csenget az anyós. A veje nyit ajtót:
- Anyuka, mit keres itt ilyen rossz idõben? Mért nem megy szépen haza?

424 pont

További viccek:

Székely farmer

A székely farmer legjobban tejelő tehene eltűnik, ezért elmegy egy ügyvédhez, bepereli kártérítésre a vasutat, mondván, hogy a sínek a földjén mennek át, és a vonat valószínűleg elütötte a tehenet.

Még mielőtt elkezdődne a per, a vasúti társaság ügyvédje elmegy a farmerhez, és megpróbál vele egy bizonyos összegben megegyezni, de csak a felét adják neki, mint amennyit kért.

Az öreg köti az ebet a karóhoz, de az ügyvédje tanácsára végül elfogadja a kisebb összeget. Ahogy a vasúti társaság ügyvédje elment, a farmer ügyvédje mondja az ügyfelének:
- Tudja, megmondom őszintén, nem sok esélyünk volt megnyerni a pert.
- Hogy őszinte legyek - mondja a farmer -, én is kezdtem kételkedni benne, amikor láttam ezt a hülye tehenet besétálni a kapun.

Egzotikus madár

Ausztráliai utazásom során, autózás közben megláttam az égen egy fekete madarat, aminek feltűnően nagy piros-sárga csőre volt. Örvendezve mutattam útitársaimnak:
- Nézzétek, egy tukán!
- Dehogy tukán! - válaszolta ausztrál barátom. - Csak egy varjú, aminek egy McDonalds szendvicsdoboz szorult a csőrére.

- Mi az abszolút lehetetlen?

- Mi az abszolút lehetetlen?
- ???
- Zoknit húzni a hegy lábára.

Mit mond a medve?

-Mit mond a nagy barna medve az erdő szélén a tisztás mellett?
-???
-Brum.

Tik és Tak

Egy Tik és egy Tak nevű ember beszélgetnek, egy Tek nevűről:
- Te, Tik! Szerintem olyan állat ez a Tek hogy megházasodott! - mondja Tak.
- Miért? - kédezi Tik.
- Mert TEK-NŐS lett!!!

Parasztok

- Ki az abszolút paraszt?
- Aki a fagyit is bicskával eszi.
- Akinek már az oviban is szalonna volt a jele.
- Aki a 18. szülinapjára menő lesz, mert traktort kap.

A részeg bemegy a borozóba, majd szól a...

A részeg bemegy a borozóba, majd szól a csaposnak:
- Kérek egy fél litert az olcsóbbikból!
- Jellemzõ, mondja, miért nem próbálja ki a drágábbat? - kérdi a csapos.
- Minek? Úgyis kihányom!

Miért jobb az E.T. mint a cigányok?- Egyedül

Miért jobb az E.T. mint a cigányok?
- Egyedül jött.
- Van saját biciklije.
- Megtanulta a nyelvünket.
- És állandóan haza akart menni.