Hajótöröttek

Három hajótörött úszik az óceán közepén. Elébük kerül egy hajó, tele apácákkal. Az apácák megszánják őket és a következőt mondják:
- Megmentünk benneteket, felveszünk a hajónkra egy feltétellel, ha mindegyikőtöknek levágjuk a péniszét.
Az egyik férfi már nagyon kimerült, felmászik a hajóra. Egyszer csak egy rövid fájdalmas kiáltás hallatszik.
Lassan a másik sem bírja tovább, felmászik ő is. Egy hosszú fájdalmas kiáltás után csönd lesz.
Tempózik a harmadik, de ő sem bírja sokáig. Felszól az apácáknak,húzzák fel őt is.
- Rendben van, - mondják az apácák - de a tiédet is le kell vágnunk.
- Mielőtt megteszitek, kérdeznék valamit.- mondja a férfi. Miért kiáltott az első társam olyan rövidet?
- Ő favágó volt, az övét egy suhintással, baltával vágtuk le...
- És a másik társam miért ordított oly sokáig?
- Ő asztalos volt az övét legyalultuk. A férfi erre elkezdett kuncogni.
Az apácák, megkérdezik, mit nevet?
- Én cukorgyáros vagyok, mire els**pogatják, csak kikötünk valahol!

92 pont

További viccek:

Pistike az út szélén áll, és keservesen...

Pistike az út szélén áll, és keservesen zokog.
- Miért sírsz, kisfiam? - kérdezi egy néni.
- Azért, mert az anyukám azt mondta, csak akkor mehetek át az úton, ha minden autó elment, de még eddig egy sem jött!

A Pentagon elhatározza, hogy három...

A Pentagon elhatározza, hogy három magasrangú és hõstettekben nem szûkölködõ tábornokát kitünteti. Ezúttal nem egyszerûen egy újabb éremmel, hanem pénzzel kívánják elismerni érdemeiket.
Össze is hívják a három, nagy tiszteletben álló tábornokot, majd közlik velük, hogy le fogják mérni a két szabadon választott testrészük közti távolságot. Minden egyes méterért 100 ezer dollár jutalmat kapnak.
Az elsõ tábornok széttárja karjait és a bal kezének ujjaitól a jobbig lemérik a távolságot. Végül az 170 ezer dollárral elégedetten távozik.
A második tábornok a lábujjától a feje búbjáig méreti le magát és 180 ezer dollárral hagyja el boldogan a vizsgálótermet.
A harmadik közli, hogy neki a péniszétõl a talpáig végezzék el a mérést. Nagy kacaj kíséri a bejelentést és megpróbálják lebeszélni, mondván hogy kívánhat nagyobbat is, de õ hajthatatlan.
Végül a mérést végzõ megkéri, hogy tolja le a nadrágját. Mikor nem találja azt a bizonyos testrészt meglepetten felkiált:
- De hát ez meg hol a fenébe van?
Mire a tábornok nyugodtan:
- Vietnámban.

Irányítás

- Mi történik, ha egy férfi impotens lesz?
- ???
- Automatikusan átveszi az irányítást az agya.

Udvariasság

Egy fiatalember átadja a metrón a helyét egy idős néninek. Néni kérdezi:
- Fiatal ember, maga nem idevalósi ugye?
- Nem, de honnan tudja?
- Hát, mert egyből átadta a helyét!
- Néni kérem, maga idevalósi ugye?
- Igen, de honnan tudja?
- Hát, mert nem köszönte meg!

Két költöztető és egy zongora

Két költöztető gyalog visz fel egy zongorát a 10.emeletre, mert elromlott a lift. Egyszer megszólal az egyik:
- Te Pisti, van egy jó és egy rossz hírem. Melyikkel kezdjem?
- Kezdd a jóval.
- Már a 9.emeleten vagyunk.
- Mi a rossz?
- A 3.emeletre kellene vinni a zongorát.

Isten

Két béka ül a tóparton. Egyszer csak megjelenik egy búvár.
Megszólal az egyik béka:
- Odanézz, haver, ez az Isten!

- Tudják-e, uraim, hogy Kuba miért nem

- Tudják-e, uraim, hogy Kuba miért nem indított evezős csapatot a legutóbbi olimpián?
- Miért?
Mert amelyik kubai tudott evezni, az már mind Floridában él...

Palik beszólások

1. Ha megnézzük az első 4 helyezettet, az a legfeltűnőbb, hogy Alboreto ötödik.

2. És mintha vörös lángnyelvek csapnának ki a Ferrari hátsó részéből! Valójában az csak a hátsó lámpa lesz.

3. És az első öt helyen öt különböző autó végzett.

4. M. Schumacher még mindig a leggyorsabb ember a pályán, nem csak azért,mert ő vezet, hanem egyben övé a leggyorsabb kör is.

5. És mindkét jobb-első kereke hiányzik...

6. Ez nem is 4 tized, ezt nézzék... ez maga Michael Schumacher!

7. És Damon Hill jön be a boxba, igen, Damon Hill jön be a Williams boxba, és most Damon Hill bent van a boxban! Nem. Michael Schumacher az.

8. A Williams csapat már készül a kerékcserére, a kerék hűtőket éppen most veszik le...

9. Szóval, tisztázzuk a helyzetet! A 19. kör után a következő az állas: David Coulthard vezet, de még nem jött ki kerékcserére, Mika Hakkinen az első, és ő sem cserélt még kereket.

10. Az idén a McLaren Achilles-sarka, és ezt akár szó szerint is érthetnénk, mert a sebváltóról van szó.

11. Most pedig a francia Lafitte pont olyan közel van Surerhez, mint Surer Lafittehoz.

12. Ez már a 73. kör, és a következő a 74. lesz.

13. Mansell most lazít egy kicsit, kényelmesen autózik. Nem, nincs igazam. Egy újabb kör-rekord.

14. Ez nem igazán kanyar, egy egyenes, igazából.

15. Hill üldözi Hillt.

16. Jean Alesi ötödik és hatodik.

17. Ismét csak bizonyítékot kapunk arra, hogy milyen fontos is az autó a Forma-1-ben.

18. Csönd! Csönd! Nézd! Nézd! Ez egy Williams, és csak találgatni tudok, hogy Jaques Villeneuve az... biztosat nem mondhatok, mert nem látom innen. Szóval Villeneuve befejezi a ver... Hill az!! Damon Hill kiesett az olasz nagydíjról.

19. A 68. körben vagyunk, ezek szerint egy, két, há", négy, öt kör van hátra a versenyből.

20. Nigel Mansell az utolsó, eltekintve attól az 5 embertől, aki előtte van.

21. Ez ő. Panis a Prostban. Hosszú ideig Ligierként ismertük őket, mert ez volt a nevük.

22. Az első három mind Escort, ami persze nem meglepő, mivel csak Escortok indultak.

23. O pedig Gabriele Tarquini, aki már 33 Forma1-es csapatnak vezetett... szóval... nem vagyok biztos benne, hogy egyáltalán volt-e összesen 33 csapat, de az egész biztos, hogy Gabriele Tarquini nem szerepelt mindegyikben.

24. Az európai versenyzők hamar megismerték a pályát, különösen az új-zélandi Paul Radisich.

25. Coulthard motorjának hangjai sokkal inkább egy Zeppelinre, semmint a Mercedesre emlékeztetnek.

26. -Hogy hívják a kínai hajóácsot? -??? -Fakenuba Furamuki.

27. -Hogy hívják az arab halárust? -??? Addelah Alath Amar.

28. -Mi az! Nagy,szőrös és ha izgatják, feláll? -??? Medve.

29. A versenyzőknek nagyon le kell lassítani ennél a 90 fokos, majdnem derékszögű kanyarnál.

30. És, a versenyzők a kanyarodó egyenesbe értek.

31. Montoya játszani akar... már jön is a kis homokozólapáttal...

32. És Schuminak kigyulladt a benzintartája! És fújják az oltóval! Dejó neki!

33. Montoya már másodjára húzza meg ezt a kanyart, és nagyon élvezi...

34. Hihetetlen!! Három kerékkel autózik M. Schumacher....Coulthard nem csinál semmit!!

35. Ezeket az autókat már a kerekek hajtják! (ferrari)

36.(időmérő) és Webber biztos 5. lesz...és már jön is a célegyeneshez...nézzük csak...0,132 ezred? Micsoda?! Ujjujuuujjj. Ez igen!