További viccek:
Beszélő óra
Kovácsékhoz mennek vendégségbe Tóthék. Az előszobában Tóth meglátja, hogy egy kalapács van a falra akasztva. Megkérdezi Kovácsot:
- Te, miért van a falon ez a kalapács?
- Hát, ez a mi beszélő óránk.
- Hogyan működik? – kérdi Tóth.
Kovács odamegy a falhoz, leveszi a kalapácsot és rávág a falra. Egyszer csak megszólal egy dühös hang a másik oldalról:
- A francba! Tizenegy óra múlt öt perccel és az embert nem hagyják aludni!
A csinos fiatalasszonytól kérdik a...
A csinos fiatalasszonytól kérdik a kolléganői:
- Nagyon fáradtnak látszol. Nem aludtad ki magad?
- Nem, a postás hajnali ötkor felébresztett. De ez volt az utolsó eset.
- Miért, bepanaszoltad a főnökénél?
- Nem, csak többet nem alszom vele.
Gyerekek
Tanár: Pistike, hogyan betűznéd le azt a szót, hogy New York?
Pistike: Ny Ú J O R K.
Tanár: Ez teljesen hibás!
Pistike: Az lehet, de a tanár néni azt kérdezte, én hogyan betűzném.
Tanár: Fiam, miért vagy állandóan ilyen koszos?
Gyerek: Tudja tanár úr, én sokkal közelebb vagyok a földhöz.
Tanár: A gyerek George Washington kivágta apja cseresznyefáját, és be is ismerte. Pistike, szerinted miért nem büntette meg az apja?
Pistike: Mert a fejsze még mindig George Washington kezében volt.
Tanár: Pistike, hogy hívják az olyan embert, aki akkor is csak beszél, amikor már senki sem figyel rá?
Pistike: Tanárnak.
Két apáca.......
Két apáca megy a Szaharában. Egyszer csak jönnek a banditák és megerőszakolják őket. Erre az egyik apáca kétségbe esve kérdi a másik apácát:
- Te, mit mondunk a főnővérnek ha hazaérünk?
- Mit, mit, hát megmondjuk, hogy kétszer megerőszakoltak bennünket.
- De hát, hogy-hogy kétszer? Hiszen csak egyszer...
Erre a másik:
- Ejnye, te nem erre akarsz visszajönni?
Origami
- Tudod, miért nem a mongolok találták fel az origamit?
- ???
- Mert nem hajt a tatár!
Bekopogtat a város legsikeresebb...
Bekopogtat a város legsikeresebb ügyvédéhez a városi lelkész adományért:
- Uram, Ön nagyon sikeres ügyvéd, szép vagyonnal. Kérem, adakozzon az egyház javára.
- Tisztelendõ úr, hallott róla, hogy apám halálos beteg, és anyám összes pénze elment az ápolására?
- Nem, nem hallottam.
- És arról hallott, hogy a bátyám a háborúban elvesztette mindkét lábát, és segélyekbõl kell, hogy eltartsa a feleségét és mind a hat gyerekét?
- Nem hallottam.
- És azt hallotta, hogy a húgom férje meghalt egy autóbalesetben, egyetlen fillér nélkül hagyva a családját?
- Nem. Sajnálom.
- Nos, gondolja, hogy ha nekik nem adok egy fillért sem, akkor majd pont az egyháznak fogok?
Móricka
Móricka, te nem tanultad meg a múltkor feladott imát! Igaz?
- I-i-igaz, plébános bácsi, de honnan tetszik tudni?
- Látom a szemedről! Nos, mit fogsz délután csinálni?
- Elmegyek a szemészetre…
Esküvői videó
A férfiak azért szeretik visszafelé pörgetni az esküvői videófelvételt, mert így szabad emberként távoznak a templomból.





