A részeg bemegy a kocsmába.- Kérek egy...
A részeg bemegy a kocsmába.
- Kérek egy hét fogásos ebédet!
- És az miből áll?
- Egy hamburgerből és hat korsó sörből.
A részeg bemegy a kocsmába.
- Kérek egy hét fogásos ebédet!
- És az miből áll?
- Egy hamburgerből és hat korsó sörből.
Hogy hívják a magányos kínait?
Szing Li!
- Évike, legyél az én tündöklő csillagom!
- Hogy gondolod ezt, Pisti?
- Este gyere fel, és reggel tűnjél el...
Piroska sétál az erdőben, előugrik a farkas és azt mondja:
- Nem félsz Piroska?
- Miért félnék? Pénzem nincsen, dugni meg szeretek.
- Azt hiszem, Önt keresik Főnök úr - mondja a titkárnő.
- Mi az, hogy "azt hiszem"? - förmed rá a főnök.
- Nem vagyok egészen biztos benne. Amikor felvettem a kagylót, valaki beleordított: "Te vagy az, te vén hülye?"
- Mit csinál az internetező rab a börtönben?
- Letölti a büntetését...
Peti hallgatja, ahogy a nővére éneket gyakorol. Egyszer csak közbeszól:
- Bárcsak karácsonyi dalokat énekelnél!
- Miért?
- Mert azt évente csak egyszer kellene végighallgatnom.
A vidéki, fiatal menyecske az esküvő után egy héttel visszaköltözik a szüleihez.
Apja és anyja faggatják, mi történt, hogy ilyen hamar véget ért a házassága.
- A férjem impotens - bökte ki végül a fiatal asszony.
- A nemjóját, nekem meg azt mondta, hogy mérnök - fakadt ki dühösen az apa.
Az idős hölgy a közeli busz láttán megszólít egy fiatalembert a Rákóczi úti megállóban:
- Mondja fiatalember, ez a piros hetes?
- Naná, majd a tök alsó!