- Mi a végtelen?
- Mi a végtelen? - kérdezi a tanár az iskolában.
Pistike válaszol:
- A világegyetem és a tanév.
- Mi a végtelen? - kérdezi a tanár az iskolában.
Pistike válaszol:
- A világegyetem és a tanév.
A szovjet-magyar határon beszélget két határőr:
- Idefigyelj! - kezdi az orosz - Nálunk 1956 után 50 műhold sitty!
- Az semmi! - így a magyar - Nálunk 1946 után az apámnak 100 hold sitty!
- Hogy hívja le a cigány a kutyáját a cseresznyefáról?
- Kutyám, dzserilí!
- Hogy hívják az asztalosok vezérét?
- ???
- Satu Kán.
Elmegy egy kövér ember az orvoshoz:
- Doktor úr, le szeretnék fogyni, tud valamit ajánlani?
- Itt van 100 tabletta, naponta szedje.
- Mind a 100-at szedjem be naponta?!
- Dehogy is, naponta szórja szét a szobában, majd szedje össze.
Inni csak mértékkel és tartózkodással lehet. Mérték a vödör, tartózkodás az asztal alja.
" Kislány, akarsz velem randizni?
Ha igen = mosolyogj!
Ha nem = szaltózz egyet!"
- Miért hordanak a skótok szoknyát?
- ???
- Hogy megspórolják a nadrágtartót.
- Mit mond a Télapó, amikor átgázol egy emberen a szánjával?
- Ami a szíveden az a szánom.