Két görénytulajdonos beszélget:
Két görénytulajdonos beszélget:
- És hol alszik a görényed?
- A lábamnál.
- És nem büdös?
- Majd megszokja.
Két görénytulajdonos beszélget:
- És hol alszik a görényed?
- A lábamnál.
- És nem büdös?
- Majd megszokja.
Egy elnökjelölt a választási kampányon:
- Uraim, az elõzõ elnök négy éven keresztül hazudott és becsapta az egész országot... Adjanak nekem is egy esélyt!
Egy sebészorvos érdeklődéssel olvassa az újságban, hogy egy néger férfi baleset során elvesztett jobb középső ujja helyére egy fehér embertől származó ujjat varrtak. Egyszer a buszon utazik, és felfigyel egy fogódzkodó fekete kézre, fehér középső ujjal.
Izgatottan megszólal:
- Uram, nem is tudja, mennyire örülök! Szóval ön az a híres páciens...
- Nézze, én egy egyszerű kéményseprő vagyok, épp a barátnőmtől jövök, és nem tudom, mi a fenét akar maga tőlem.
Egy nő tolja a babakocsit és szembejön vele egy férfi. A férfi megkérdezi:
- szopik még?
- igen
- és a baba?
- Hogy választ párt magának a kisgazda?
- ???
- Kizárásos alapon...
- Pistike, mit mond a kutya???
- Vau-Vau!
- És mit mond a cica???
- Nyau-nyau!
- És az egér mit mond???
- CLICK-CLICK!
A világ legrövidebb sportkönyve:
Takuma Sato: Én És A Pole Pozíció
Történelem órán a tanárnő megkérdi, hogy ki tud valamit a második világháborúról. Erre Móricka jelentekezik, a tanár fel is szólítja.
- Na, Te mit tudsz róla Móricka?
- Hát az én nagypapám egy koncentrációs táborban halt meg.
- Ó, hát ezt nagyon sajnálom, egy perces néma gyász.
Eltelik az egy perc.
- Na és Móricka, hogyan halt meg a nagypapád?
- Á! Az ő hibája volt. Be volt b**zva és leesett az őrtoronyból.
Két kutya beszélget a téren:
- Tegnap nem volt otthon a gazdám, és én vettem fel a telefont.
- Na és hogy szóltál bele?
- Úgy, hogy vau. Erre ő: "ki beszél?", én meg még egyszer mondtam, hogy vau.
- És megértette?
- Hát utána lebetűztem neki, hogy V, mint Vince, A, mint Antal, U, mint Ubul.
- És kiderült, hogy ő kicsoda?
- Azt mondta, marha.