További viccek:
Székely bácsika stoppol az útszélen a tehenével. Megáll mellette egy Jaguár. A sofőr odakiált a bácsinak.
- Jó napot kívánok! Magát el tudom vinni, de a tehenét nem.
- Kösse csak az autó után!
A sofőr rászánja magát, és odaköti a tehenet a vonóhoroghoz. Mennek negyvennel, a tehén kitartóan kocog utánuk. Mire a parasztbácsika:
- Mehet gyorsabban is, bírja az!
A Jaguáros rákapcsol. Mennek már nyolcvannal is, amikor a vezető belenéz a tükörbe.
- Bácsi, úgy látom, kezd elfáradni a tehene! Már lógatja a nyelvét!
- Nem olyan biztos az! Merre lógatja a nyelvét?
- Balra.
- Akkor vigyázz, fiam, mert előzni fog!
- Jean, adjon friss vizet a halaknak!
- De uram, még a tegnapit sem itták meg.
Rendőrök bevetés előtt időt egyeztetnek:
- Na emberek, a pontos idő 11:48, akiknek digitális órájuk van azoknak vonal, vonal, kisszék, hóember.
A torontói rendőrség összefutott néhány furcsa autóssal:
- Egy férfi autója a rendőri leírás szerint úgy bűzlött, mint egy szemetes konténer. A kocsi tele volt ételmaradékokkal és mindenféle szeméttel. A vezető éppen ebédet főzött egy cserépedényben és salátát készített hozzá.
- Egy másik autós hátradöntötte az ülését vezetés közben, hogy a skót juhászkutyája elférjen az ölében.
- Egy férfit lemeszeltek, mert 182 km/órával hajtott. Azzal magyarázta a gyorshajtást, hogy az az autó hibája. Az autó túl gyors, és egyszerűen elszabadult. Amikor a járőr ellenőrízte a vezető előéletét, kiderült, hogy összes eddigi autójának ugyanez volt a baja.
- Egy férfi egy útkereszteződés kellős közepén leállította a kocsiját, óriási dugót okozva. Azt mondta, hogy túl ideges volt ahhoz, hogy tovább vezessen az esőben.
- Tengerparton van egy kő. A kövön ül egy nő. Míg a nő mormolja imáját, a tenger hulláma nyaldossa a térdét...
- De Pistike, ez nem is rímel.
- Nyugi-nyugi, semmi aggály, lesz majd rím, ha jő a dagály!
- Mi az? Fekete a színe, de fehér levelei vannak?
- ???
- Néger postás.
Két futball bíró ül a kocsmában, beszélgetnek. Amikor elmúlik éjfél, bezár a kocsma, de tovább szeretnének még beszélgetni. Mondja az egyik bíró:
- Gyere, elmegyünk hozzám, aztán iszogatunk még.
Odaérnek, ajtót nyit az asszony, csattan is egy pofon:
- Hol jártál, te szerencsétlen ? Elmúlt éjfél, és még felhoznád a haverodat? Na tűnjetek innen!
Mondja a haver, hogy nem baj, majd felmennek hozzájuk. Odaérnek, a feleség ajtót nyit:
- Szia, szívem. Jé, itt a barátod? Gyertek csak be, üljetek le, iszogassatok, cigizzetek nyugodtan, majd kiszellőztetek.
Elámul erre a vendég:
- Hogy-hogy a te feleséged ilyen kedves, engedékeny?
- Hát tudod, vett egyszer egy kutyát, amelyik ha piás vagyok, megharap. Hazajöttem piásan, belémharapott a dög. Felmutattam neki egy sárga lapot. Másnap megint érezte a piaszagot, megint belémharapott, megint felmutattam a sárgát. Harmadnap is megharapott, felmutattam a piros lapot, levittem pincébe és feldaraboltam egy bárddal.
- De hogy jön ez a történet ide?
- A feleségemnek is két sárgája van már!
Az erdő állatai már alkoholisták voltak a sok szlopálástól, ezért a medve úgy határozott, hogy holnaptól betiltja a mértéktelen italozást.
Egyik nap járja az erdőt, mindenhol nyugalom, senki sem részeg, csak az egyik fűzfa alatt hallja, ahogy a tökrészeg nyuszika hangosan horkol.
- Nyuszika, mit mondtam én tegnap?
- Ne haragudj medvekoma, de tudod tegnap volt az asszony szülinapja, egy kicsit ünnepeltünk.
- Jó, de többször nem történhet meg!
A következő napon ugyanaz a szitu, a nyuszika megint full-hauseban horkol a fűzfa alatt.
- Nyuszika! Ez már megint mit jelentsen? Tegnap elnézem neked, ma megint részeg vagy!
- Ne haragudj medvekoma, de tudod tegnap volt az anyósom szülinapja, egy kicsit ünnepeltünk. Megígérem, hogy nem fordul elő többször.
Harmadnap a medve alánéz a fűzfa alá, a nyuszika sehol. Örömmel megy tovább és amikor a tóhoz ér, látja, ahogy a nyuszi hegyes fülei kandikálnak ki a vizből.
Kihúzza, és látja, hogy a nyuszika megint részeg.
- Nyuszika mit mondtunk tegnap, és te megint részeg vagy!
- Az erdőben az állatoknak parancsolgass, amennyit csak
akarsz. Nekünk halaknak hagyjál békét.