Szemészeten

Elmegy az ember a szemészetre:
- Doktor úr! Gond van a szemeimmel, nem jól látok távolra.
- Jöjjön ide az ablakhoz, és mondja meg, mit lát!
- A Napot.
- Akkor mondja már meg nekem, hova a p*csába akar maga messzebbre látni?!

616 pont

További viccek:

- Pistike!

- Pistike! Először fordult elő, hogy hibátlan a házifeladatod. Hogy lehet ez?
- Az apukám elutazott Bécsbe.

Diszkó

Büdös szájú Erzsikét felkéri egy srác a diszkóban:
- Szia, jössz táncolni?
- Igen, megyek.
- Fingottál?
- Nem.
- Már megint?

- Miért van nagy orra a zsidónak?

- Miért van nagy orra a zsidónak?
- ???
- Mert a levegõ ingyen van.

Turisták nézegetik a juhászt meg a bozontos

Turisták nézegetik a juhászt meg a bozontos puliját az Alföldön.
Azt kérdezi az egyik, évődve:
- Mondja, bátyám, hol van ennek a kutyának az eleje?
- Ahol ugat!

Átok

A repülőgépen utazó üzletember észreveszi, hogy a mellette ülő attraktív kinézetű hölgy az ujján egy hatalmas gyémántgyűrűt visel. A nő, látva, mennyire figyeli a férfi, megszólal:
- Tudja, ez egy Kloppmann gyémánt. Nagyon szép, nagyon drága, de a viselőinek egy átokkal kell együtt élniük!
- És mi az átok?
- Mr. Kloppmann…

- Jean, tegyen a tûzre!

- Jean, tegyen a tûzre!
- Székestõl, uram?

Bond

- Mr. Bond megmondaná hány óra van?
- Nyolc. .. Fél nyolc.

Móricka jelentkezik

Egy matematikatanár meg akarja tréfálni osztályát, így feltesz egy kérdést:
- Na, gyerekek, ha ez a terem 6 méter hosszú és 4 méter széles a fal színe fehér, csíkos nadrág van rajtam és most fél 12 van, akkor hány éves vagyok én?
A gyerekek döbbent csendben ülnek, majd egy kis idő múlva Móricka jelentkezik:
- A tanár úr 40 éves.
A tanár meglepődik.
- Tényleg annyi vagyok, ezt meg hogy találtad ki?
- Hát - mondja Móricka - van egy 20 éves bátyám, és ő csak félhülye.