F1
Bemegy a Forma-1 versenyzo a McDonalds-ba.
- Mit kér uram? McRoyal-t? McChiken-t?
- McLaren-t!
Bemegy a Forma-1 versenyzo a McDonalds-ba.
- Mit kér uram? McRoyal-t? McChiken-t?
- McLaren-t!
Felháborodott vendég a pincérnek:
- Pincér, kérem a panaszkönyvet!
- Már megbocsásson, de ez egy étterem, nem könyvesbolt!
Az egészséges táplálkozás híveinek néhány érdekes adat:
1. A japánok kevesebb zsíros ételt esznek, és jóval kevesebb náluk a szívroham, mint a magyarok körében.
2. A mexikóiak több zsíros ételt esznek, és kevesebb náluk a szívroham, mint a magyarok körében.
3. A kínaiak nagyon kevés bort isznak, és kevesebb náluk a szívroham, mint nálunk.
4. Az olaszok sok bort isznak, és kevesebb náluk a szívroham, mint nálunk.
5. A németek sok sört isznak, emellett sok zsíros ételt is fogyasztanak, mégis kevesebb a szívroham náluk, mint a magyarok körében.
Következtetés:
Egyél és igyál bármit. Nyilvánvalóan a magyar nyelv használata az, ami megöl.
Agresszív kismalac megy az erdőben. Hirtelen beleesik egy gödörbe. Próbál kimászni, de nem sikerül, ezért elkezd segítségért kiábálni. Arra jön a segítőkész nyuszika:
- Szegény Agresszív kismalac! Mindjárt keresek valami botot, amivel kisegíthetlek. Várj egy kicsit!
- Nem várok!!!
- Az anyósomat úgy szeretem mint a csillárt. Egyszerre lógjon is, meg égjen is.
Felszállás után a repülőgép kapitánya az utasokhoz szól:
- Hölgyeim és uraim, itt a kapitány beszél. Elértük az utazómagasságot, az idő tiszta, sebességünk....Ó, a fenébe!
A nézők dermedten ülnek a helyükön. Kis idő múlva újra megszólal a kapitány:
- Elnézésüket kérem, de a kávé véletlenül beleömlött az ölembe. Látniuk kellene a nadrágom elejét!
Erre az egyik utas:
- Az enyémnek meg a hátulját!
Nyuszika nagyon sokat ivott, és részegen sétálgat az erdőben, mikor találkozik a rókával:
- Szia vöröske!
- Te engem csak ne vöröskézz le!
- Jó, akkor akár le is rókázhatlak.
Két ember beszélget:
- Melyik országban van az egy főre eső legtöbb elefánt?
- Ennek a kérdésnek semmi értelme, egy főre maximum egy elefánt tud ráesni.
- Hölgyem, szereti ön a természetet?
- Igen.
- Pedig elég csúnyán elbánt önnel.