A tanár figyelmezteti a diákokat:
A tanár figyelmezteti a diákokat:
- El ne mulasszátok 20:50-kor a holdfogyatkozást!
A hátsó padból megszólal egy hang:
- Melyik csatornán lesz?
A tanár figyelmezteti a diákokat:
- El ne mulasszátok 20:50-kor a holdfogyatkozást!
A hátsó padból megszólal egy hang:
- Melyik csatornán lesz?
A tanárnő megkérdi Pistikét:
- Az apa megáldja gyermekeit. Ez ugyebár, cselekvő módban van. Hogy mondanád ugyanezt szenvedő módban?
- Az apa meg van áldva a gyerekeivel.
Titkárnő beront a főnökéhez:
- Főnök, főnök megszűnik az APEH! Azt írják a levélben, hogy ez az utolsó felszólítás!
-Hogy hívják azt a személyt aki minden nap bet-et eszik?
-???
-A mindennapi betevő.
"Ha egy lánnyal töltök egy estét, akkor azt nappal vissza kell hogy seedeljem?"
A zsidó hitközségbe fiatal rabbit küldenek. A hívek megkérdezik a főrabbit, mi a véleménye róla.
- Ez a fiú egy személyben Salamon király, Mózes és Arisztotelész.
A hívek azonban azt tapasztalják, hogy az új rabbi könnyelmű, csélcsap és beszélni se tud rendesen. Kérdőre vonják a főrabbit, miért dicsérte előttük.
- Csak az igazat mondtam - válaszolta. Szoknyabolond, mint Salamon király, dadog, mint Mózes és úgy tud héberül, mint Arisztotelész.
Egy pofa elmegy a pszichiáterhez.
- Doktor úr, kórosan vágyom arra, hogy bedugjam a farkam a répaszeletelőbe!
Az orvos erős nyugtatót ad, és visszarendeli egy hét múlva.
A második rendelésen a panasz megismétlődik. Újabb erős gyógyszer.
A harmadik rendelésen az orvos ismételten kérdezi a pácienst:
- Még mindíg megvan a kényszerképzete?
- Nem, engem kirúgtak, a répaszeletelő meg fegyelmit kapott!
Két rendőr beszélget:
- Mit főzött neked tegnap az asszony?
- Nekem rizibizit.
- Jaj, de hülye vagy, még jó hogy nem subidubit!
Újgazdagné bemegy a könyvesboltba és valami modern könyvet kér.
- Valami könnyű olvasmányra gondol? - kérdezi tőle az eladó.
- Lehet nehéz is. - feleli a nő. - Kocsival vagyok.