További viccek:

Bunyó

Két gyerek rettenetesen veri egymást az utcán. Arra megy egy úr, és szigorúan rájuk szól:
- Ejnye, gyerekek, hát nem tudjátok, hogy az ellenségeiteket szeretni kell?
- Igen - feleli tenyerét porolva az egyik gyerek -, de mi nem ellenségek vagyunk, hanem testvérek.

Influenza

- Ez a színésznő olyan mint az influenza.
- Hogyhogy?
- Gyakran fellép, és könnyen meg lehet kapni...

A nyelvtan tanár kérdezi Mórickát:

A nyelvtan tanár kérdezi Mórickát:
- Milyen idõben vannak ezek az igék: én fázom, te fázol, õ fázik.
Móricka felel:
- Hideg idõben.

Vodka

- Mi esik legjobban egy liter vodka után?
- A biciklista.

Dicséret

Neked csak azért teremtette a Jóisten a fejedet a nyakadra, hogy kifújhasd az orrod...

Isten

Isten két fület, de csak egy szájat adott nekünk.
Biztos nem véletlenül...

Látogatás

Nixon elnök ellátogat Brezsnyevhez. Megmutatják neki a Kremlt, a Vörös-teret és minden nevezetes dolgot. Ezek után elviszik egy hengerhez:
- Dugja bele a kezét - mondja Brezsnyev.
Bedugja, Brezsnyev megnyom egy gombot, Nixon kihúzza a kezét:
- Héé, hiányzik négy ujjam!!!
Visszadugja, Brezsnyev megnyomja a gombot:
- Most már újra öt ujjam van.
Egy év múlva Brezsnyev látogatja meg Nixont. Megmutatják neki a Fehér Házat és a többi nevezetességet. Ezek után elviszik egy gombhoz:
- Nyomdd meg a gombot! - mondja Nixon.
Megnyomja:
- Hisz mind az öt ujjam megvan.
- De Moszkva már nincs!!!

Rablók

Két gengszter beszélget:
- Haver, nekem van egy álmom...
- És mi az?
- Egyszer szeretnék úgy bankot rabolni, hogy az anyósom ujjlenyomatát hagyom a helyszínen.