A repülõgép kapitánya a hangosbeszélõn...
A repülõgép kapitánya a hangosbeszélõn szól az utasokhoz:
- Hölgyeim és Uraim! Van egy rossz és egy jó hírem. A rossz hír az, hogy egy géprabló kerítette hatalmába a repülõgépünket. A jó hír az, hogy a Bahamákra akar menni.





