A paraszt bácsi igyekszik a Parlamentbe....

A paraszt bácsi igyekszik a Parlamentbe. Biciklijét a falnak támasztja. Mire az õrök:
- Bácsikám, hát nem gondolja komolyan, hogy csak úgy letámasztja ide a biciklijét? Hát ide politikusok járnak!
- Politikusok? Igaza van, akkor jobb lesz, ha lelakatolom.

442 pont

További viccek:

v****a

- Doktor úr, a potencia erősítőszer, amit felírt, remekül bevált!
- Ennek igazán örülök. A felesége is elégedett?
- Fogalmam sincs. Azóta nem voltam otthon.

Mi az piros berreg és nehéz lenyelni ? - Traktor

Mi az piros berreg és nehéz lenyelni ?

- Traktor

Két vadász beszélget az erdőben:- Ha én

Két vadász beszélget az erdőben:
- Ha én megcélzok egy nyulat, az máris írhatja a végrendeletét!
A tisztáson hirtelen feltűnik a tapsifüles. A hencegő vadász előkapja a puskáját, rálő, de a nyúl elszalad.
Mire a másik epésen megjegyzi:
- Úgy látom már szalad is a közjegyzőhöz...

Kártya

Kovács reggel ér haza, és büszkén újságolja a feleségének:
- Képzeld, drágám, este olyan szerencsém volt az ultiban, hogy éjfélre elnyertem a Vargáék autóját.
- És hol a kocsi?
- Gondoltam, minek hozzam haza, van már nekünk egy! Így hát eladtam.
- Na és hol a pénz?
- Tudod, a pénzzel meg visszamentem, újra leültem játszani, aztán teljesen megfordult a lapjárás...

- Mondja, Jean, hányadika van ma? - Nem tudom,

- Mondja, Jean, hányadika van ma?
- Nem tudom, uram, de itt a kezében az újság, nézze meg azon...
- Ebből nem tudom megállapítani, Jean, mert ez még tegnapi!

Berényi

Lett volna egy poénom Berényi Miklóssal, de lelőtték!

A világ legkisebb egere

- Hogy hívják a világ legkisebb egerét?
- ???
- A világ legkisebb egere.

A nyuszika odamegy a rókalyukhoz és...

A nyuszika odamegy a rókalyukhoz és bekiált a rókakölyköknek:
- Anyátok itthon van?
- Nincs.
- Szerencséje mert megkefélném.
Másnap megint arra jár és bekiált:
- Anyátok itthon van?
- Nincs.
- Szerencséje mert megkefélném.
Harmadnap megint arra jár:
- Anyátok itthon van?
Pechjére a rókamama kirobban a lyukból, és elkezdi kergetni. Nyuszika fut, fut de nem bírja lerázni. Hirtelen átugrik két szorosan egymás mellett álló fa között. A rókamama utána, de beszorul. A nyuszika megfordul, megkerüli rókamamát és kajánul vigyorogva így szól:
- Tudod, ha már egyszer megígértem a kölyköknek...