- Miért nincsenek szõke nõ...
- Miért nincsenek szõke nõ ejtõernyõsök?
- ???
- Egy volt, de az is a Föld mellé ugrott.
- Miért nincsenek szõke nõ ejtõernyõsök?
- ???
- Egy volt, de az is a Föld mellé ugrott.
Arisztid meglátogatja az új barátnőjét a lakásán. Isznak néhány pohár pezsgőt és bevonulnak a hálószobába. Lefekszenek és Arisztid azonnyomban elszunnyad a peysgőtől.
A hölgy többet remélt mint ez, fel akarja hivni
a figyelmét és megrázza.
- Arisztid, ...én fázom.
Arisztid felkel szépen betakarja a hölgyet, visszafekszik és elalszik.
A hölgy ismét megrázza
- Arisztid, én még mindig fázom.
Arisztid felkel, udvariassan betakarja a hölgyet még a saját paplanával is, visszafekszik és ismét elalszik.
A hölgy most már kissé mérgesen ismét megrázza.
- Arisztid én még mindig fázom, és különben is
tudod-e, ...nekem a lábam között egy lyuk van.
- Na látod te marha, ott megy be a hideg!
Szülészorvos, karján az újszülöttel, kérdezi az anyukát:
- Mondja, asszonyom, volt ezelőtt Önnek a férjén kívül mással is szexuális kapcsolata?
- Miért? nyerít...
Pistikét leküldi a mamája a közértbe:
- Pistike! Hozz a közértből hurkát, de ne véreset!!!
Pistike:
- DENEVÉRESET???!!
Megy haza a rendőr, a felesége várja a ház előtt. A rendőr messziről odakiált:
- Drágám! Sötétíts be! Csukj be minden zsalut, ablakot, húzd le a redőnyt és bújj a paplan alá!
A felesége megteszi, bebújik a paplan alá és izgatottan várja a férjét. A rendőr hazaér és bebújik ő is a paplan alá.
- Nézd drágám, milyen jól világít az új kvarcórám!
Megrendelés érkezik a nagykereskedelmi céghez. Ott összekészítik az árut, ám a főnök észreveszi, hogy a megrendelő még az előző számláját nem fizette ki. Felhívja a céget, és az üzenetrögzítőn hagy egy üzenetet:
"Addig nem tudjuk kiadni az árut, amíg az előző számlájukat nem fizetik ki!"
Másnap ott a válasz az ő üzenetrögzítőjén:
"Kérem, töröljék a megrendelésünket! Nem tudunk olyan sokáig várni..."
- Mivel vágják az Algopyrin???
- AlgoFlex-el
A milliomost megkérdezik, hogy miért van az, hogy a kéregetőknek mindig sok pénzt ad, de amikor a tudósok kutatásokra kérnek tőle adományt, mindig elutasítja őket.
- Nézze, senki sem látja a jövőt. Belőlem is lehet még koldus, de hogy tudós nem leszek már, az biztos!
Pistikét felszólítja a tanár történelem órán:
- Nevezz meg három dolgot, ami száz évvel ezelőtt még nem volt!
Pistike gondolkodik.
- Nem volt még atombomba.
- Helyes. - mondja a tanár.
- Aztán nem létezett még számítógép sem.
- Így van. És mi a harmadik?
- Én.