- Mi a vonalkód?
- Mi a vonalkód?
- Etióp osztálytabló!
- És alatta a szám?
- Hogy hányan vannak rajta!
- Mi a vonalkód?
- Etióp osztálytabló!
- És alatta a szám?
- Hogy hányan vannak rajta!
- Hé, mit csinál? -üvölt a beteg a fogorvosnál. - Ez nem a fájós fogam!
- Nyugalom, - mondja az orvos - arra is sor kerül.
A férfi felkel reggel, kimegy a nappaliba, hallja, hogy valaki mondja:
- Abc, Abc, Abc.
Kimegy az előszobába, ott még hangosabban mondják:
- ABc,ABc,ABc.
Bemegy a fürdőszobába, ott már a kiabálás szélén hallatszik:
- ABc, ABC, ABc!
Ezután benéz a konyhába.
Ott már ordítanak:
- ABC, ABC, ABC!
Jobban körülnéz, látja, hogy betűz a nap...
Mórickáék a Balatonnál nyaralnak, de a gyerek sehogy sem akar bemenni a vízbe.
- Gyere be olyan jó itt! - unszolják a testvérei.
- Persze, hogy kihúzzátok a dugót, és én lefolyjak!
-Mit tennél, ha találnál az utcán százezer forintot?
-Rögtön küldenék ezer forintot a becsületes elvesztőnek.
- Miért tűnik Magyarországon hosszúnak a vonatozás?
- ???
- Hogy meglegyen a látszata a nagy országnak.
A nyuszika felszerel egy zenélő WC-t alakásába és meghívja 3 barátját. Bemegy a medve, 1 perc múlva kijön és ezt mondja:
-nekem ebből elegem van!
Bemegy a bárány, félperc múlva kijön, és ezt mondja:
-Nembirom tovább!
Végül bemegy a róka, aki rögtön kijön, majd ezt mondja a nyuszinak:
-Nyuszika!
Mér pont a Himnuszt kellett berakni!!!!?????
Milyen a Mátra csúcsa éjjel?
Sötétkékes.
- Ki az abszolút szerencsétlen?
- ???
- Aki beleesik a WC-be és a lehúzóba kapaszkodik!