Stirlitz viccek

Stirlitz benyit Müller irodájába....

Stirlitz benyit Müller irodájába. Egyenest odaáll Müller elé, és azt mondja neki:
"Obergruppenführer, nem állna be a Szovjet hírszerzéshez? Jó a fizetés!"
Müller megdöbbenve mered Stirlitzre, aki folytatja:
"Bocsánat, nincs egy aszpirinje?"
Stirlitz tudta, hogy az emberek csak a beszélgetések végére emlékeznek.

969 pont

Stirlitz

Müller és Stirlitz sétálnak a Dráva partjánál.
- Stirlitz - gondolja Müller.
- Müller - gondolja Stirlitz.
- Blugy-blugy - gondolja a fuldokló ember.

1 025 pont

Stirlitz

A háború vége. A Reichstagban mindenki magába roskadt. Hitler kétségbeesetten bolyong az épületben, de rá se hederít senki. Belép Stirlitz dolgozószobájába. Stirlitz felugrik:
- Heil, Hitler!
Hitler fáradtan:
- Legalább te ne szórakozz velem, Makszimics!

956 pont
1 2 3 4 5 6...