Móriczkás viccek

Az iskolában a tanítónő a gyerekeket a

Az iskolában a tanítónő a gyerekeket a Nemzeti Dalból felelteti, rajzos felelet formájában:
Első Zolika.
Zolika kimegy a táblához, és felrajzol egy patakot, egy hidat, és a patakban mosakodó embereket.
Ezt írja alá: ''Mit ránk kentek a századok, lemossuk a gyalázatot!''
- Rendben van Ádámka, ötös.
A második Pistike.
Ő is kimegy, és felrajzol sok dombot, és sírt.
Ezt írja alá:
''Hol sírjaink domborulnak, unokáink leborulnak.''
- Rendben, ötös.
Kimegy Móriczka is, és felrajzolja Rákosi elvtárs képét.
A tanárnő döbbent hangon megszólal:
- Na, de Móriczka, mit keres Rákosi elvtárs a táblán?
- Ő a sehonnai bitang ember!

941 pont

Az irodában az egyik kopasz dolgozó megunja,

Az irodában az egyik kopasz dolgozó megunja, hogy mindenki a kopasz fején
poénkodik. Egyik nap, amikor az egyik kolléga megsimogatja a fejét, és így
szól:
- Pont olyan érzés, mintha a feleségem fenekét simogatnám
cselekvésre szánja el magát. Ő is végigsimít a saját fején, és az mondja:
- Most, hogy mondod... Tényleg olyan, mint a feleséged feneke.

601 pont

Tanító néni – Gyerekek! Ti mivel

Tanító néni – Gyerekek! Ti mivel tisztelegnétek Orbán Viktor
miniszterelnök úr előtt?
Évike – Én a mellemre tetováltatom az arc képét és dagadni
fog a keblem a büszkeségtől.
... Julika – Én a hasamra fogom tetováltatni az arcképét és a leendő gyerekem alatta fog fejlődni.
Tanító néni – És te Móricka?
Móricka – Én a pöcsömre tetováltatom az arcképét és vagy megy
a picsába, vagy lógni fog..

536 pont
1 2 3 4 5 6...