A hangok
Én teljesen normális vagyok - a hangok is azt mondták.
Én teljesen normális vagyok - a hangok is azt mondták.
- Mi a különbség a román nő és a pizza között?
- A pizzát kérheted gomba nélkül is.
Az idős vadász meséli afrikai vadászélményeit.
- Afrikában lőttem 10 zsiráfot, 6 elefántot és 4 noplizt.
- Mit? - kérdezi a hallgatóság.
- Nopliz-t, feleli a vadász, kicsi, fekete, felteszi a kezét és közben azt mondja, hogy "no please".
- Mi a különbség a cica és a teknős között?
- A cica felpüffed a vízben.
- Szörnyű dolgot látok! - mondja sejtelmesen a jósnő. A kártya szerint a kedves férje pár napon belül meg fog halni.
- Azt már tudom - mondja a nő. Engem csak az érdekel, hogy felmentenek-e?
Egy idős ember egyedül élt a farmján. Fel akarta ásni a paradicsomos kertjét, hogy elültesse a paradicsomokat, de túl nehéz munkának bizonyult számára. Az egyetlen fia John, aki segíteni szokott neki, sitten ült.
Az öregember leült és megírta neki problémáját.
"Kedves John, sajnos elég rosszul érzem magam, mert úgy néz ki nem tudom felásni a paradicsomos kertem ez évben. Már öregszem és túl nehéz munka ez számomra."
Pár nappal később levelet kapott a fiától:
"Kedves Apa !
Nehogy felásd a kertet, oda rejtettem a hullákat!
John"
A következő nap reggelén egy csapat FBI ügynök jelent meg a helyszínen és feltúrták az egész kertet. Mivel nem találtak semmit, bocsánatot kértek az öreg bácsitól és elmentek. Az öreg még aznap kapott egy újabb levelet a fiától:
"Kedves Apa !
A jelenlegi helyzetben ennyit tudtam segíteni. Most már elültetheted a paradicsomokat - John"