Sráác: Sziaa. Csaj: Sziooka. Sráác: jól
Sráác: Sziaa.
Csaj: Sziooka.
Sráác: jól nézel ki..
Csaj: Ezzel nem fogsz ágyba dönteni ... :D
Sráác: Nem is akarlak, csak olyan gyönyörű a szemed. :)
Csaj: Ez elég gyenge volt ...
Sráác: Van FILA táskám. :D
Csaj: Dugunk ? :D
724 pont









