Stirlitz Müller írodájában kutakodik,...
Stirlitz Müller írodájában kutakodik, bejön Müller a titkárnõjével csókolózva.
- Lebuktam! - gondolta Stirlitz.
- Lebuktam! - gondolta Müller.
Stirlitz Müller írodájában kutakodik, bejön Müller a titkárnõjével csókolózva.
- Lebuktam! - gondolta Stirlitz.
- Lebuktam! - gondolta Müller.
Nehogy már a szunyog adjon vért!
- Apu! Hogyan nevezhettek el az olaszok egy várost Pisa-nak?
- Azért így hívják, kisfiam, mert itt van az a torony, ami olyan ferde, mint az ökörhugyozás.
Nagyapám mindennap hideg vízzel teli kádban fürdött. Mondom neki egyszer:
- Nagypapa, szállj ki abból a kádból, mert megfázol és meghalsz!
A nagypapa kiszállt, megfázott és meghalt.
- Hogy hívják a vén indián öregasszonyt?
- ???
- Bomlik.
Történt egyszer, hogy a hét törpe elhatározta meglesik Hófehérkét a kulcslyukon keresztül mikor átöltözik. Megbeszélik, hogy mivel a kulcslyuk nagyon magasan van, egymás nyakába állnak és kisorsolják ki kerüljön legfölülre.
Odaállnak az ajtóhoz és így is tesznek. A kuka kerül legfölülre és tudósítja a többieknek, hogy Hófehérke éppen mit csinál. Mondja:
- Most leül az ágyra!
- Most lehúzza a szoknyáját!
- Most leveszi a blúzát!
- Most kiengedi a haját!
- Most leveszi a melltartóját!
- Most feláll!
Erre a többi:
- Nekem is, nekem is, nekem is, nekem is...
- Halló! Kovács lakás?
- Nem kérem. Nekünk nincs is telefonunk!
- Három bagoly sakkozik, elrepül előttük egy róka. Mi ebben a furcsa?
- Sakkozni csak ketten lehet.
Nászutas pár kivesz egy szobát. Két nap múlva a házinéni aggódva bekopog:
- Elnézést, kedveseim, de nem kérnek valamit enni?
- Köszönjük, de mi nem éhezünk, mert a szerelem gyümölcsein élünk.
Ez még jó néhányszor megismétlődik, majd utoljára azt mondja a néni:
- Elnézést, tudom, hogy a szerelem gyümölcsein élnek, de a héját ne dobálják ki az udvarra, mert a tyúkjaim napok óta luftballont tojnak tőle...