Repülõgépen alváshoz készülnek az...

Repülõgépen alváshoz készülnek az utasok, de egyiküknek valami baja van, így hívja a stewardesst:
- Bocsánat, de kényelmetlen az ülés!
- Semmi baj, - mondja a stewardess - mindjárt hozok egy párnát.
Késõbb megint problémázni kezd a nyûgös utas:
- Ne haragudjon, de ezek a lámpák nagyon zavaróak!
Kicsit késõbb a lámpák kialszanak. Hamarosan megint a hívógomb felé nyúl az utas, de ekkor megszólal a szomszédja:
- Nem tudom, mivel van megint baja, de legyen szíves, a hajtómûvek zaját ne említse meg nekik!

595 pont

További viccek:

Cuki

-Hogy hívják azt a helyet, ahova a kicsi cuki kutyákat, és a cuki kisbabákat engedik be?
-Arizóna

Chuck Norris könnye gyógyítja a rákot és az

Chuck Norris könnye gyógyítja a rákot és az AIDS-t. Csak egy a baj: Chuck Norris sosem sír

Rúzsnyomok

Egy középiskolában nagyon elterjedt az a szokás, hogy a lányok a mosdóban kirúzsozzák a szájukat, majd megcsókolva a tükröt, ott hagyják az ajaklenyomatukat.
A takarítónő szól az igazgatónak, így az összes lányt, akinek rúzsos a szája, tanítás után behívják a mosdóba.
A takarítónő elmeséli nekik, hogy milyen nehéz is a rúzst lemosni a tükörről, majd tart egy bemutatót. Fogja a felmosórongyot, belemártja a legközelebbi WC kagylóba, és elkezdi letörölni a rúzsfoltokat.
Na, ez volt az utolsó nap, amikor a lányok rúzsnyomokat hagytak a tükrön...

Vásárlás

- Miért nem szeret a szőke nő az interneten vásárolni?
- ???
- A bevásárló kocsi mindig legurul a laptopról.

Kossuth nóta

Kossuth Lajos azt üzente, a rádióba reggae ment jeeeee!

Két skinhead megy az utcán. Szembe megy...

Két skinhead megy az utcán. Szembe megy velük két cigány.
Az egyik skinhead azt mondja a másiknak:
- Dobjunk fel egy pénzt, ha fej akkor szétverjük õket, ha írás akkor össze!

Petróleum

- Mondja, pincér, ez tea, vagy kávé?
- Miért, uram?
- Olyan petróleum-ízű!
- Akkor kávé - a teának nálunk karbit-íze van.

Nyár van, és a második emeletről egy férfi

Nyár van, és a második emeletről egy férfi nyakába hullik egy használt kotongumi.
Felháborodva néz fel. Látja, hogy csak egyetlen ablak van nyitva. Felveszi a pottyanatot, és becsenget a lakásba. Kijön egy idősebb úr.

- Mondja, kérem, ki tartózkodik abban a szobában, aminek az ablaka az utcára néz és nyitva van? – kérdezi.

- A lányom és a vőlegénye.

- Akkor tessék, itt van az unokája !