További viccek:

Operett...

- Hogy nevezik az operettszínházban az utcalányt?
-???
- Járdáskirálynő.

Befektetés

A férfi bemegy a bankba és befektetési tanácsot kér, mert van felesleges százezer forintja. A tisztviselő a következő tanácsot adja:
? Uram, ebben a világban, az a legbiztosabb, ha bankba teszi a pénzét.
? Jó-jó, de mi van akkor, ha a bank tönkre megy?
? Semmi gond, mert fizet a betétbiztosítási alap?
? Jó-jó, de mi van akkor, ha az is tönkre megy?
? Semmi gond, mert fizet a betétbiztosítási alapot felügyelő szerv, a pénzügyminisztérium.
? Jó-jó, de mi van akkor, ha a pénzügyminisztérium is tönkre megy?
? Semmi gond, mert akkor a kormány vállal garanciát a visszafizetésre?
? Jó-jó, de mi van akkor, ha a kormány is tönkre megy?
? Uram, ne játssza meg magát! Mintha magának nem érne meg százezer forintot, hogy a kormány tönkremenjen?

Egymás közt

Két bugyi beszélget a szárítókötélen:
- Miért haragszol rám? - kérdezi az egyik.
- Mert tegnap is miattad toltak le.

Kommunisták

A kommunisták filozófiája:
- Add nekem az órád, és én majd megmondom mennyi az idő!

Anyós vicc

- Miért viszik az anyóst a hátso kapun a temetőbe?
- ??????
- Mert elöl ki van irva: "FELTÁMADUNK"

Megmagyarázta

- Te Gézu, ki az a lotyó, akinek a
rúzsnyomai a bokszereden találhatók?
? Nos drágám, ő Mónika, az új titkárnőm.
? Ráadásul ugyanaz a keresztneve, mint nekem?
? Így van drágám. De ez nem megcsalás, ezt úgy hívják, hogy márkahűség!

- Mi a fényév?

- Mi a fényév?
- 365 napi villanyszámla.

Szélzsák

Repülőtéren iskoláscsoport van látogatóban. A vezetőjük mutatja nekik a nevezetességeket:
- Látjátok, gyerekek, az a szélzsák. Mivel most lóg, ezért a pilóták látják, hogy nem fúj a szél.
Hátulról közbeszól az egyik gyerek:
- Lehet, hogy fúj, csak nem talál bele!