Mórickát felelteti a tanár.- Melyik a
Mórickát felelteti a tanár.
- Melyik a legrövidebb hónap?
- Május! - feleli Móricka.
- Miért?
- Mert az csak öt betűs.
Mórickát felelteti a tanár.
- Melyik a legrövidebb hónap?
- Május! - feleli Móricka.
- Miért?
- Mert az csak öt betűs.
- Te, Zsiga, hát nincs rajtad alsógatya!
- Honnan tudod, Lajos?
- Onnan, hogy felső sincs rajtad.
Két vívó edző összefut edzés után:
- Mondd kolléga, te hogy
vizsgáztatsz?
- Hát, szúróprób**zerűen!
- Mit mondasz ha a kevéssé kedvelt szomszédod szemétlevitel közben szívrohamot kap és meghal?
- ???
- Micsoda utolsó szemét!
- Mit csinál az okos asszony, ha nem működik a fűnyíró?
- ???
- Nem ad neki vacsorát.
Két nő beszélget a téli Alpok egyik szállodájának a teraszán.
- Nézd, ott síel a férjem, a hegy tetején! - mutatja az egyik.
- Azzal a hosszú, piros sállal?
- Te naiv lélek! Az nem sál, az a nyelve!
Mi volt előbb a tyúk vagy a tojás?
CHUCK NORRIS!
Mit kér a szőke nő a svédasztalnál?
Tolmácsot!
Szõke tanulóvezetõ az oktatóhoz:
- Mennyire van szükségem, hogy tudjak vezetni?
- Körülbeül háromra...
- Három órára? Az jó.
- Dehogyis! Három autóra!