Matematika
Matematikaórán:
- Ha egy almát nyolcadokra vágok, majd megfelezem, mit kapok?
- Tizenhatodokat.
- És ha újra megfelezem?
- Harminckettedeket.
- Nagyszerű! És ha azt is megfelezem?
- Almapürét.
Matematikaórán:
- Ha egy almát nyolcadokra vágok, majd megfelezem, mit kapok?
- Tizenhatodokat.
- És ha újra megfelezem?
- Harminckettedeket.
- Nagyszerű! És ha azt is megfelezem?
- Almapürét.
A férj boxmeccset néz a tévében, a felesége olvasgat mellette.
Hirtelen felkiált a férj:
- Hát ezt nem hiszem el! Még négy perc sem telt el, és máris vége!
Mire a felesége:
- Aha, tudom, mit érzel...
Kislány bemegy a patikába.
- Csókolom. Egy csomag óvszert kérek.
- Óvszert. Minek az neked? Nem vagy túl kicsi ahhoz? Hát ott a tej a szádon!
- Az nem tej...
- Az általános iskolás 4. osztályos tanulói közül a barna hajú, a vörös hajú, vagy a szőke hajú lánynak van nagyobb melle?
- ???
- A szőkének, mert ő 22 éves.
Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja:
- Üdv, jöttem a gyerekemért...
- Hogy hívják?
- Nem mindegy? Holnap úgyis visszahozom!
Felirat egy kocsi hátulján:
"Nem vagyok részeg, csak a Demszky kátyúit kerülgetem."
Igor és Szása vesznek egy üveg vodkát.
Igor:
- Most a hátam mögé teszem a vodkát, és ha eltalálod, melyik kezemben van, akkor megisszuk, ha nem, akkor összetörjük és leszokunk. Na, melyik kezemben van?
Szása:
- Bal!
Igor:
- Gondolkozz, Szása! Gondolkozz!
- Hogy hívják a sivatagi kocsmát ?
- Porozó.
A lakodalomban azt mondja a võlegény a cigányprímást:
- Lajos, ittatok.
- Dehogy ittunk - feleli a prímás.
- Hát a nagybõgõt miben hoztátok?
- Hát a tokban.
- Hát akkor itt a tok.