Esernyőfogyasztás
Ketten beszélgetnek. Azt mondja az egyik:
- Én vagyok a legszerencsétlenebb ember a világon. Nekem legalább hat esernyőre van szükségem egy évben.
- Miért? Mindegyiket elveszted?
- Dehogy. Mindegyikre ráismernek.
Ketten beszélgetnek. Azt mondja az egyik:
- Én vagyok a legszerencsétlenebb ember a világon. Nekem legalább hat esernyőre van szükségem egy évben.
- Miért? Mindegyiket elveszted?
- Dehogy. Mindegyikre ráismernek.
- Mi a különbség Michael Jackson és egy nejlonszatyor között?
- ???
- Az egyik műanyagból van és ártalmas a gyerekek egészségére, a másikkal bevásárolni lehet.
- Pincér! Ez a csirke csupa csont és bőr!
- Talán parancsolja a tollat is?
Nagy családi esemény Szabóéknál: megérkezett a harmadik kisbaba.
A hároméves Zsuzsika kíváncsian megkérdezi bátyját, az ötéves Pistikét:
- Hova megy a gólya azután, hogy meghozta a gyereket?
- Micsoda kérdés! Hát visszabújik a papa nadrágjába.
- Honnan lehet tudni, hogy egy nõnek orgazmusa van?
- Kit érdekel?
- Hogy legel a fejetlen tehén?
- Ugyanúgy, mint amelyik meg van fejve.
Találkozik reggel két szomszédasszony. Mivel egész éjjel esett az esõ, így szól az egyik a másikhoz:
- Jól esett az éjjel.
Mire a másik:
- Mit tagadjam, nekem is.
Az utcán szembetalálkozik két idõs férfi. Mindketten erõsen sántítanak, húzzák a lábukat. Amikor elmennek egymás mellett, egyikük a mellére bök és együtt érzõen mondja:
- Don-kanyar, 1943.
A másik elmosolyodik. biccent és szintén megböki a mellét:
- Banánhéj, öt perccel ezelõtt.
Az utazó ügynöktől a kapuban búcsúzik a felesége:
- Jaj, drágám, valahányszor útra kelsz, mindig úgy izgulok.
- Nyugi, szívem, észre sem veszed, máris itthon vagyok újra.
- Hát éppen ez az!