Per
Két védőügyvéd beszélget egy amerikai városban, a bíróság épületében.
- Mondd csak, milyen eredménnyel végződött a múltkor a gyilkossági ügyed?
- Természetesen győzött az igazság.
- Hát, ez baj. És legalább fellebbeztél?
Két védőügyvéd beszélget egy amerikai városban, a bíróság épületében.
- Mondd csak, milyen eredménnyel végződött a múltkor a gyilkossági ügyed?
- Természetesen győzött az igazság.
- Hát, ez baj. És legalább fellebbeztél?
- Ma reggel életemben először sikerült a vekkerre felébrednem!
- Hogy-hogy?
- A feleségem a fejemhez vágta.
- Ha majd nyugdíjba vonulok, vidékre költözöm, a falu legvégére.
Lovat, kecskét, kutyát, macskát, oxigént fogok tartani.
- Akarsz sokat keresni?
- Igen.
- Akkor jól elbújok!
Óvatosan fogyókúrázzatok, mert tömegpusztító.
Egy kocsmába bemegy egy nõ. A karjával elkezd integetni és kéri a tagokat, hogy vegyenek neki egy stampedlival. A hónalja szõrös, nincs leborotválva.
Hátul egy már beivott öreg letesz pénzt a pultra és mondja a pincérnek, hogy adjon egy italt a balerinának.
Kis idõ múlva a nõ megint integet és kéri, hogy valaki megint vegyen neki egy másikat.
Megint az öreg tesz le pénzt a pultra és mondja a pincérnek, hogy adjon egy másikat a balerinának.
A nõ megint kap egy italt, de a pincér megkérdezi az öreget, hogy miért hívja balerinának?
Az öreg így válaszol:
- Aki ilyen magasra tudja enelni a lábát, az biztos balerina...
- Hogy hívják István király szellemét?
- ???
- VajkRÉM!
Amiket nem szabad egy meztelen nőnek mondani:
- Baró, még sosem jártam a Grand Canyon-ban.
- Nagyon gyakorlottnak tűnsz.
- Csak a biztonság kedvéért: ez most ingyen van, ugye?
- Leveszem a karórámat, nem akarom elveszteni.
- Minek a melltartó, amikor öv is van rajtad?
- Ha nem bánod, kicsit megforgatnálak lisztben.
- Már értem, miért fontos, hogy a személyiséged miatt szeressenek.
- Jó dolog, hogy egy csomó más dologhoz értesz.
- Feltennéd ezt a papírzacskót a fejedre?
- Nem baj, ha én is felteszek egyet, arra az esetre ha a tiéd leesne?
- Azt tudod, hogy ezt manapság már tudják műteni?
- A kocsmában mondták a fiúk, hogy jó vagy, de én kételkedtem.
- Egyáltalán nem vagy olyan ronda, mint ahogy azt a többiek mondták.
- Annyira azért nem vagy kövér.
- Most már értem, miért mondja mindenki, hogy sötétben izgalmasabb csinálni.
- Hű, pont úgy nézel ki, mint a húgod!
Egy eszkimóférfi a nászéjszaka után reggel befog a szánba, és indulni készül.
A felesége kinéz az iglu ajtaján.
- Szivem! Hova mész?
- Orvosért. Mire jön a gyerek, itt leszünk!