Két Stirlitz áll egymással...

Két Stirlitz áll egymással szemben.
- Stirlitz - gondolja az egyik.
- Stirlitz - gondolja a másik.
- Ez hülye! - gondolja a tükör.

316 pont

További viccek:

Józsi

- Hallottad, hogy szegény Józsi megvakult?
- Hogy-hogy? Hisz tegnap este láttam a kocsmában, még semmi baja nem volt.
- Igen, de ott kértem tőle egy ezrest, és azt már nem látja többet!

Évforduló

30 éves házassági évfordulójukon a pár végiglátogatja a régi helyeket.
Elhaladnak egy kerítés mellett.
- Drágám,csináljuk azt,amit 30 éve.
A feleség nekidől a kerítésnek,és nagyot szeretkeznek.
- Ez fantasztikus volt! Még sosem rángatóztál ilyen hevesen a gyönyörtől.
- 30 éve még nem volt áram a kerítésben.

Lufik a sivatagban

Két lufi megy a sivatagban.
- Vigyázz kaktusssssszz!
- Kösssssssssz...

Méreg

-Doktor úr, mérget ittam. Meg fogok halni?
-De hiszen ettől mindenki meghal!
-Mindenki? Úristen, mit tettem!

Mórickának pénzre van szüksége és...

Mórickának pénzre van szüksége és beszél egyik haverjával, aki azt mondja neki: "Ha hazamész mond azt, tudom a teljes igazságot!"
Jó, hazamegy Móricka. Mondja az anyjának:
- Tudom a teljes igazságot!
Az anyja ad neki 1 ezrest és mondja neki, hogy kussoljon.
Ugyanezt megteszi az apjával is: Õ is ad neki egy ezrest és mondja, hogy kussoljon.
Másnap mondja a postásnak:
- Tudom a teljes igazságot!
A postás mondja:
- Gyere keblemre fiam!

Kezdet

Két rendőr beszélget.
- Te tudtad, hogy én 9 évesen kezdtem el beszélni?
- Komolyan?
- Ah, nem nagy dolog. Mozart már 5 évesen zongorázott...

Más néven

- Hogy hívják a stricit más néven?
- Befektetési tanácsadó.

A mûvészbejárónál egy fiatalember...

A mûvészbejárónál egy fiatalember várja a fiatal színésznõt. Amikor meglátja, felkiált:
- Mûvésznõ, hisz Ön a szerelemben elsõ látásra?
- Nem. - feleli a színésznõ.
- Jó, akkor visszajövök holnap este.