Két rendõr barchobázik:
Két rendõr barchobázik:
- Lehet vele repülni? - kérdezi az elsõ.
- Hülye vagy, egy hamutartóval?
Két rendõr barchobázik:
- Lehet vele repülni? - kérdezi az elsõ.
- Hülye vagy, egy hamutartóval?
Egy buszmegállóban egy férfi megkérdezi a nyitott ajtón a sofőrt:
- Mondja, mennyibe kerül a jegy innen a vasútállomásig?
- 50 cent - mondja a sofőr.
A férfi nem száll fel, hanem inkább fut a busz után. A következő megállóban utoléri, és amikor nyílik az ajtó, megint megkérdezi a sofőrt:
- És mondja uram, innen mennyi a jegy?
- 80 cent - feleli a sofőr. - Az állomás a másik irányban van!
Két ember beszélget:
- Tudtad,hogy a varjú is énekesmadár?
Mire a másik:
- Az nem lehet!
- De lehet, csak ő a HAVASnál tanult!!!
Pistike a kistestvérével játszik az udvaron. Az anya egy kis időre beszalad a házba, amikor kijön, látja, hogy Pistike egy fejjel lefelé fordított nagy dézsa fenekén dobol egy bottal.
- Mit csinálsz, kisfiam? - kérdezi tőle.
- Szórakoztatom az öcsit.
- És hol van az öcséd?
- A dézsa alatt.
- Hogy hívják az édesapádat kisfiam?
- Honnan tudjam, még anyám sem tudja!
A légitársaság egyik gépe késve száll fel. A légikisasszony közli az utasokkal:
- Elnézésüket kérjük a késésért, a pilótának nem tetszett a motor hangja. A problémát most már megoldottuk, az új pilóta mindenkinek kellemes utazást kíván.
- Kérem, Aranka, jöjjön be, diktálok!
- Hagyományosan, igazgató úr, vagy hátulról?
Az újgazdag horgászik a Balatonnál, suhogó joggingban, karján-nyakán vastag aranylánc, szuper Shakespeare-horgászcuccok.
Kifog egy aranyhalat, megnézi, majd fitymálva visszadobja a Balatonba.
Az aranyhal bosszankodva dugja ki a fejét a vízből:
- És mi van a mesebeli három kívánsággal?
A vállalkozó fölényesen:
- Na jó, mondjad...
Két óvodás beszélget:
- Én egy villanyvonatot kérek a szülinapomra. És te mit kérsz?
- Tampont.
- Az mi?
- Nem tudom, de lehet vele síelni, teniszezni és úszni is.