Két FILA táska beszélget:- Te mit csinálsz?-

Két FILA táska beszélget:
- Te mit csinálsz?
- Megyek ki a divatból...

698 pont

További viccek:

Két barát beszélget:- Hallottam meghalt az

Két barát beszélget:
- Hallottam meghalt az anyósod. Őszinte részvétem.
- Köszönöm barátom.
- És mikor lesz a temetés?
- Nem lesz temetés, úgy döntött a család, hogy elhamvasztjuk.
- Értem, persze ez egy korszerűbb és praktikusabb temetkezési forma. Na és mikor helyezitek el az urnát?
- Mi nem helyezünk el semmiféle urnát.
- Akkor mit csináltok a halott poraival?
- Beleteszem egy homokórába, hadd dolgozzon a vén boszorka!

Félreértette

- Drágám, milyenek az új képeim?!
- Sz@rok!
- Jó, ha végeztél elmondod?!

Rasszista taxis

- Mit mond a rasszista taxis, ha meglát a zebrán egy kínait?
- Na, ezen a sárgán még átmegyek!

Katasztrófa

Magyar órán a tanár néni kérdezi az osztálytól:
- Gyerekek, ki tud olyan mondatot mondani, amiben katasztrófa van?
Pistike jelentkezik:
- Kifogyott a sör!

Pszicho

Fiú: Képzeld, apa, pszichológiát tanulok az egyetemen!
Apa: Akkor az egész családot analizálhatod.
Fiú: Á, nem. A beteges jelenségeket még nem tanultuk.

- Miről lehet felismerni a mérges...

- Miről lehet felismerni a mérges gombát?
- Ledobja a kalapját, és ugrál rajta.

Kígyó

Áll egy látogató az állatkertben a kígyók üvegketrece előtt, és öltögeti a nyelvét.
- Ember, mit csinál mega? - kérdi elképedve az őr.
- Hát ők kezdték!!! - mutat az a kígyókra.

Biológia órán

A  szórakozott tanár mondja a gyerekeknek:
- A mai óránk anyaga egy béka felboncolása lesz. Hoztam is egyet magammal.
Ezzel benyúl a köpenye zsebébe, elővesz egy zacskót, a zacskóból egy sonkás szendvics csúszik ki.
Mire a tanár tűnődve:
- Pedig határozottan emlékszem, hogy megettem a tízóraimat!