Két barát beszélget:- Miért sírsz?
Két barát beszélget:
- Miért sírsz?
- Elvittem az anyósom az orvoshoz, aki azt mondta, hogy már csak 28 napja van hátra.
- Nyugalom, meglátod, hogy az a 28 nap hamar elrepül!
Két barát beszélget:
- Miért sírsz?
- Elvittem az anyósom az orvoshoz, aki azt mondta, hogy már csak 28 napja van hátra.
- Nyugalom, meglátod, hogy az a 28 nap hamar elrepül!
- Vádlott: úgy zajlott a betörés ahogyan azt az ügyvéd úr elõadta?
- Hát, nem pontosan de az õ módszere sem rossz.
- Hány ukrán kell egy villanykörte becsavarásához?
- ???
- Kettõ. Az egyik becsavarja, a másik meg lelövi a tanúkat.
Haldoklik az öregember. Körülötte a bánatos család.
- Mi az utolsó kívánsága édesapám? - kérdezik a gyermekei.
- Úgy ennék egy kis szart! - válaszol a haldokló.
- Na, de édesapám... - méltatlankodnak a többiek, de hát az utolsó kívánság az szent, így kerítenek egy tál gőzölgő szart.
- Jó? - kérdezi az öreg.
- Nem tudjuk! - jön a válasz.
- Akkor kóstoljátok meg!
Az utolsó kívánságot teljesíteni kell, így a gyerekek undorodva bár, de megkóstolják a szart.
- Na milyen volt? - kérdi a végén az öreg.
- Rossz!
- Akkor nem is kell.
A p***o olyan irodalmi alkotás, amit arra terveztek, hogy fél kézzel lapozzunk!!!
A szőke nő takarít a 10. emeleten! Az ablakot pucolja mire kiesik a párkányról!
Elkapja egy ember a 8. emeletnél. Megkérdi a csajtól:
- Lecumizol?
Mire a válasz:- NEM!
Így az el is engedte.
Elkapja egy másik a 6. emeleten!
Ez is megkérdi a csajtól:
- Dugunk?
Mire a válasz:- NEM!
Így ez is elengedte!
A csaj már nagyon parázik, hogy meg fog halni, mire elkapja egy srác a 4. emeleten.
Csaj:- Cumizok, dugok csak ne engedj el!
Mire a srác elengedi, megtörli a kezét, majd így szól:
Fúj! Piszkos ribanc!
-Mi tojja a kindertojást?
-A kindermagos tyúk !
Kovács úr szívszaggatóan zokog a felesége sírjánál. Arra megy a plébános, megpróbálja vigasztalni.
- Édes fiam, ne sírj, biztos találkoztok még a túlvilágon!
- Éppen ezért sírok!
- Rabelében - kérdezi Kohnné.
Tud nekem olyan biztos szert ajánlani amitől 100%, hogy nem leszek terhes?
- Persze. Egy pohár forrásvizet kell inni.
- Előtte vagy utána?
- Helyette!