Két barát beszélget:- Hallottad?

Két barát beszélget:
- Hallottad? Azt írta az újság, hogy egy férfi megölte az anyósát.
- Istenem! Vannak még bátor emberek!

341 pont

További viccek:

Monitor

- Halló, számítógépszervíz? Kérem, küldjenek ki valakit, mert elromlott a monitor!
- CGA-monitor?
- Nem, saját.

Titkárnő

A szőke titkárnőt első munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem főzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal.
- Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé?
A pincér méregeti a termoszt egy kicsit, aztán felel:
- Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne.
- Ó, ez nagyszerű! Akkor kérek kettőt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két capuccinot!

Mozaikszavak jelentése:OTP: Óvatosan Törölj

Mozaikszavak jelentése:

OTP: Óvatosan Törölj Picsát
BKV: Biztos Késünk Vazze
DVD : Dugsz Velem Délután?
... LOL: Leszopsz Oszt Lenyeled
BMV: Baszni Motoron Veszélyes
.... ..OMG : Országos Maszturbálók Gimnáziuma
Fasz: Fiatal Alkoholisták Szövetsége
Máv: Megint Átmentünk Valakin
Bocs: Baszni Óhajtok Csillagom
Ifa: Idegen Forgalmi Akadály
WTF: Wágd Tökön Faterod
Mizu: Megbaszlak Izomból Zuhanyzás Után
SZIA : Szeretenék Izzadni Alattad

Tabletta

Két veterán 50 évvel a háború után találkozik:
- Te, emlékszel azokra a brómtablettákra, amit azért kaptunk, hogy ne legyünk olyan kanosak?
- Igen, miért?
- Mert nálam lassan hatni kezd…

Patika

Az egyik gyógyszertárban óriási robbanás történt. Kijöttek a tűzoltók, a mentők, a környékbeliek is odasereglettek. Az  épületből füst és korom szállt ki, az összetört üvegajtón kitámolygott a patikus megfeketedett köpenyében. Odalépett egy idős nénihez, aki ijedten ácsorgott a bejárat mellett:
- Kérjen egy új receptet az orvosától, de mondja meg neki, hogy ne kézzel írja, hanem nyomtassa ki!

Megválaszolhatatlan kérdések 2

Nehéz ebben a stresszes világban időt szakítanunk, hogy alapvető kérdéseket tehessünk fel. Például:

- Miért jön meg a pizzafutár hamarabb, mint a mentőautó?
- Miért kell a jósnőhöz bejelentkezni? Nem tudja előre, hogy jövök?
- Miért van rokkant parkoló a Jégcsarnok előtt?
- Miért kell a WINDOWS bezárásához a "Startprogram"-ot használni?
- Miért van a citromsavban mesterséges aroma, s a mosogatószerekben viszont valódi citrom?
- Miért nincsen egér ízesítésű macskaeledel?
- Miért nyomjuk erősebben a távirányitót mikor az elemek szinte lemerültek?
- Miért mossuk a törölközőinket; nem abból indulunk ki, hogy tiszták vagyunk mikor használjuk?
- Örvendenek az analfabéták az ABC-tésztának?
- Mikor az emeriség fölfedezte, hogy a tehén tejet ad, tulajdonképpen mi után kutatott?
- Az égési sérülésben elhunytak kapnak-e árengedményt a hamvasztásnál?
- Miért nem olvasni soha az újságokban: "Jósnő nyerte a lottónyereményt!"?
- Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt?
- Hogy kerülnek a "Fűre lépni tilos!" táblák a gyep közepére?
- Miért olyan hosszú szó a "lerövidebbítendő"? (és miért ilyen nehéz kimondani?)
- Miért kell a koporsó fedelét odaszegezni?
- Miért nem ütötte agyon azt a két szunyogot Noé?
- Miért nem szaladnak be esőben a birkák az ólba?
- Miért van a 24 órán át nyitvatartó létesítményeken is zár?
- Miért tértem vissza a szabadságról?

Egy bolond sétál a diliház előtt, és...

Egy bolond sétál a diliház előtt, és láthatóan keres valamit a földön. Meglátja ezt egy ápoló, és megkérdi:
- Hát maga mit keres itt? Talán elvesztett valamit?
- Igen, az aranyórámat.
- Hol vesztette el?
- Hátul, a ház mögött.
- Akkor miért itt keresi?
- Mert itt világosabb van.

- Miért feszül Superman-en a trikó?

- Miért feszül Superman-en a trikó?
- Mert S-es.