Fakírtól kérdezik:

Fakírtól kérdezik:
- Mit csinál, ha nem tud elaludni?
- Sündisznókat számolgatok.

780 pont

További viccek:

Bélyeg

- Ezt a levelet Kecskemétre akarom küldeni. Jó bélyeget tettem rá?
- Igen, sőt, 5 forinttal drágábbat is, mint kellet volna.
- Te jó ég! Akkor ez a levél most tovább megy?

Alvászavar

- Doktor úr, adjon tanácsot. Esténként csak forgolódom, de sehogy se tudok elaludni.
- Képzelje azt, hogy már reggel van, és fel kell kelnie. Meglátja, azonnal elalszik!

Film

- Hogy mondják az angolok hogy "haj van az autón"???
- Harison Ford!

Borjú comb

Kis szöszinek mondja a mamája:
- Katikám, légy szíves menj le a húsboltba, és nézd meg, hogy van-e a hentes bácsinak borjú combja!
A kislány nemsokára szomorúan jön vissza:
- Nem tudtam megnézni, mert farmerban volt.

Rendőr hidegben

Mi a baj kollega?
Fázik a kezem.
Miért nem teszed zsebre?
Nem tudom.
Hogy-hogy?
Benne van a kesztyűm.

Nemzeti dal II.

Nemzeti dal (ferdítés)
avagy De jó is volt hajdan a Nemzeti Söröző!

Talpra, koma! - hí a Soma -
Nyit a kocsma, menjünk oda!
Rumot igyunk vagy konyakot?
Ez a kérdés, válasszatok!
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy rumot tovább
Nem veszünk!

Rumot ittunk mostanáig,
Azt hozattak cimboráink.
De kik konyakot ihattak,
Rummal tovább nem vigadtak.
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy rumot tovább
Nem veszünk!

"Sehonnai bitang ember!"
- mondja nőm, de verni nem mer -
"Kinek drágább telt üvege,
mint a szerető hitvese."
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy rumot tovább
Nem veszünk!

Kényesebb a májnál a has,
minthogy ócska rumot ihass,
és mi mégis rumot ittunk!
Ide veled, jó konyakunk!
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy rumot tovább
Nem veszünk!

És az asszony megint szép lesz,
- Nincs csúnya nő, csak kevés szesz! -
Mit magára kent vakolatot
Nem látom - a pia hatott!
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy rumot tovább
Nem veszünk!

Kik már innen elindultak,
Az árokba beborultak,
S állandó piálás mellett
Dadogják el eme verset.
A magyarok istenére
Esküszünk,
Esküszünk, hogy rumot tovább
Nem veszünk!

A rab

A halálraítélt cellájába belép a pap.
- Azért jöttem, hogy a kivégzésed előtt közvetítsem neked az Isten igéjét.
Mire a rab:
- Minek kellesz Te ahhoz? Fél óra múlva úgy is találkozom a főnököddel.

Új tanárnõ érkezik az iskolába. Az...

Új tanárnõ érkezik az iskolába. Az elsõ nap után kiborulva megy be az igazgatóhoz:
- Igazgató úr, nem bírok az egyik gyerekkel, állandóan azt ismételgeti, hogy "megbaszlak, megbaszlak, megbaszlak..."
- Melyik az, a Móricka? Az a kis vörös, az elsõ padban?
- Igen!
- Az meg is fogja...