Ezt a Facebookra főztem
Az ott a te kajád, ezt meg a Facebookra főztem!
Az ott a te kajád, ezt meg a Facebookra főztem!
- Vádlott: úgy zajlott a betörés ahogyan azt az ügyész úr előadta?
- Hát, nem pontosan de az ő módszere sem rossz.
- Mért visel a maffiózó napszemüveget?
- ???
- Nehogy fény derüljön az igazságra!
- Miért hasznos tagjai a társadalomnak az ügyvédek?
- Mert így a rablógyilkosok kedvezőbb színben tűnnek fel.
- Mi a szőke nő első kérdése, amikor felveszi a telefont?
- ???
- Honnan tudtad, hogy itt vagyok?
- Mi az: két hulla úszik egymás mellett a folyón?
- Holtverseny.
Egy vallásos családot kifigyel a betörő. Megfigyeli, hogy minden Vasárnap reggel templomba mennek, ezért akkor tör be hozzájuk.
Ahogy gyűjti be az ékszereket, megszólal mögötte egy hang.
- Jézus figyel téged!
A betörő azt képzeli, hogy csak hallucinál, ezért nem totojázik, rámolja be az ékszereket a zsákjába. A hang újból megszólal.
- Jézus figyel téged!
A betörőnek elege lesz, megfordul, körbenéz és a sarokban meglát egy papagájt.
- Szóval te játszadozol velem! Csak nem téged hívnak Jézusnak?
- Nem, engem Mózesnak hívnak.
- De mégis, ki ad Mózes nevet egy papagájnak?
- Ugyanaz aki Jézusnak nevez el egy Pitbullt.
Két kőműves beszélget:
- Meghalt a komám.
- Hallottam.
- Kár, mert akartam volna még valami fontosat mondani neki.
- Fontosat?
- Hát!
- Aztán mi lett vona az a fontos?
- Komám, vigyázz, mert dől a fal...
A rendőrök vizsgáznak és behívják és a végzettet faggatja a második vizsgázó na mit kellett mondanod? Na az 1. kérdés az volt hogy ki a 2. világháború német vezetője a válasz Adolf Hitler, a 2. ki volt az első űrhajós a válasz Jurij Gagarin, a 3. pedig hány csillag van az égen a válasz a tudósok még nem állapították meg. Jaj köszi és ezzel bemegy.
- Hogy Hívják?
Mire a rendőr zavartan:
-Adolf Hitler
- Apja neve?
továbbra is ideges:
- Jurij Gagarin.
Erre megkérdik :
Maga hülye?
- A tudósok még nem állapították meg.