További viccek:
8 után
- 1,2,3,4,5,6,7,8... Mi jön 8 után?
- A TV híradó.
Cirkusz
Bizerge és a felesége cirkuszba megy. Velük van az anyós is. Az állatidomító egy veszélyes számnál megkéri a közönséget, hogy aki eléggé bátornak érzi magát, az bedughatja a fejét az oroszlán szájába.
Bizerge odasúgja a feleségének:
- Anyád megpróbálhatná, úgy látom ma még az oroszlán nem evett.
Sántítás
Az utcán szembetalálkozik két idős férfi. Mindketten erősen sántítanak, húzzák a lábukat. Amikor elmennek egymás mellett, egyikük a mellére bök és együtt érzően mondja:
- Don-kanyar, 1943.
A másik elmosolyodik, biccent és szintén megböki a mellét:
- Banánhéj, öt perccel ezelőtt.
Mosoly
- Mi az, ha a hamburger mosolyog?
- ???
- Kaján vigyor!!!!!!!!!!!!!!
Pistike elfárad a múzeumban, keres hát...
Pistike elfárad a múzeumban, keres hát egy karosszéket.
- Ebbe ne ülj bele - szól rá a teremõr - ez Napóleon széke!
- Jó, jó, majd ha visszajön, akkor felállok!
Rendőr
Három rendőr vizsgázik. Bemegy az egyik, kérdi a prof:
- Mi Hollandia fővárosa?
- Amsterdam.
A rendőr kimegy és odasúgja a másiknak: Hollandia fővárosa Amsterdam. Bemegy a másik. Kérdik tőle:
- Hollandia fővárosa?
- Amsterdam.
Mikor megy ki, odasúgja a másiknak: Hollandia fővárosa Amsterdam.
A másik tűnődik, hogy hogy tudja megjegyezni. Végül eszébe jut, hogy írja fel a cipője talpára. Felírja, és bemegy vizsgázni. Bent kérdik, mi Hollandia fővárosa. A másik ránéz a cipője talpára, és azt mondja:
- Puma.
MSN beszélgetés ;fiú: szia Esztim, akkor este
MSN beszélgetés ;
fiú: szia Esztim, akkor este egy kis laza szex nálad ? ; )
lány: mikor is jössz ?
fiú: 1 órakkor !
lány: életbiztosításod van ? : )
fiú: minek az ? :O
lány: Eszti apja vagyok , meghalsz köcsögg !
Kevés vagy, mint...
Kevés vagy, mint az ukrán határnál a legális cigaretta.





